Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Perła Bałtyku Ogólnopolskie Zawody w Wędkarstwie Morskim

Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu zaprasza do udziału w ogólnopolskich zawodach w wędkarstwie morskim to już kolejne zawody z cyklu „Perła Bałtyku 2015”, które odbędą się podczas długiego weekendu od 01 do 03 maja w Kołobrzegu. Rywalizacja odbędzie się w czterech oddzielnie punktowanych konkurencjach: surfcastingu, spinningu, wędkarstwie muchowym i trollingu.

więcej na ... http://surfcasting.cba.pl/index.php?topic=43.new#new

perła_bałtyku.jpg

Pomorze zachodnie surfcasting wędkowanie w morzu

Witam wiosna kalendarzowa już za nami więc czas wyczyścić i naszykować sprzęt do surfcastingu, gdyż rybki czekają na początek te płaskie i warto w tym początkowym okresie na nie polować. Możemy mieć z tego niezłe efekty a na wieczór dobrą kolacje z tych niedocenionych morskich ryb. W tym okresie możemy liczyć również na złowienie torbuta jest to jedyny okres (początek wiosny) kiedy możemy go z brzegu złowić. Na więcej zapraszam do tematu...surfcasting.com.pl #pomorzezachodnie.

 

adsense

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
    google_ad_client: "ca-pub-7412451415402702",
    enable_page_level_ads: true
  });
</script>