Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Perła Bałtyku Ogólnopolskie Zawody w Wędkarstwie Morskim

Koło Miejskie Polskiego Związku Wędkarskiego w Kołobrzegu zaprasza do udziału w ogólnopolskich zawodach w wędkarstwie morskim to już kolejne zawody z cyklu „Perła Bałtyku 2015”, które odbędą się podczas długiego weekendu od 01 do 03 maja w Kołobrzegu. Rywalizacja odbędzie się w czterech oddzielnie punktowanych konkurencjach: surfcastingu, spinningu, wędkarstwie muchowym i trollingu.

więcej na ... http://surfcasting.cba.pl/index.php?topic=43.new#new

perła_bałtyku.jpg

Pomorze zachodnie surfcasting wędkowanie w morzu

Witam wiosna kalendarzowa już za nami więc czas wyczyścić i naszykować sprzęt do surfcastingu, gdyż rybki czekają na początek te płaskie i warto w tym początkowym okresie na nie polować. Możemy mieć z tego niezłe efekty a na wieczór dobrą kolacje z tych niedocenionych morskich ryb. W tym okresie możemy liczyć również na złowienie torbuta jest to jedyny okres (początek wiosny) kiedy możemy go z brzegu złowić. Na więcej zapraszam do tematu...surfcasting.com.pl #pomorzezachodnie.

 

adsense

<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
  (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
    google_ad_client: "ca-pub-7412451415402702",
    enable_page_level_ads: true
  });
</script>