// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Okolice Ustki

Autor Wątek: Okolice Ustki  (Przeczytany 1031 razy)

Stasiek

• Gość
Odp: Okolice Ustki
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2015, 10:09:22 am »
Dzięki za odpowiedź  :D Nie ma sprawy będę relacjonował wypady jak coś się trafi, zaznaczam że jestem początkującą osobą jeżeli chodzi o surfcasting :)
Pozdrawiam, temat można zamknąć :)

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Odp: Okolice Ustki
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 05, 2015, 10:44:08 pm »
Kolego Stasiek proponuję z tym zapytaniem udać się na to forum surfcastingowe http://www.surfcasting.pl/forum/ostatnie.html  to forum kolegów właśnie z tego rejonu. My na tym forum skupiamy raczej łowców zachodniej części Bałtyku. Oczywiście zapraszamy do dzielenia się z nami informacjami i doświadczeniem.

Stasiek

• Gość
Okolice Ustki
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 05, 2015, 11:56:56 am »
Dzień dobry, jest to mój pierwszy post na forum, no ale do rzeczy.

Niedawno przeprowadziłem się do Ustki i orientuję się o łowiska w porcie oraz z główek.
Jeżeli chodzi o łowienie z plaży wiem że ludzie łowią na plaży zachodniej od 3go molo, częściej słyszałem o łowiskach pod poligonem. No i oczywiście plaża w Orzechowie, pytanie  moje jest następujące czy ktoś może łowi w tych okolicach i czy mógł by mi doradzić gdzie mniej więcej się rozstawić? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)