// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze

Autor Wątek: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze  (Przeczytany 4006 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Jak ktoś wędkuje czasem w międzywodziu na pewno się przyda.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Dziś zrobiłem rekonesans między plażami Dziwnówek i Łukęcin w poszukiwaniu dobrej miejscówki do wędkowania jak i również najdogodniejszego dojścia do niej.
Miejscówka jest dosyć ciekawa jest to krótki obszar plaży gdzie występuje dosyć sporo kamienia i luźny piasek, da się tam zauważyć znacznie więcej muszli wyrzucanych przez Bałtyk, szczyty rewy są dosyć wysoko podniesione zdaje się być wody po kolana na pierwszej, jak i również jest miejsce gdzie pierwsze wypłycenie  niemalże styka się z początkiem plaży. Jest to miejsce za drugim bunkrem można tam dojść z plaży od wieżowców jednak lepszym rozwiązaniem jest parking leśny między Dziwnówkiem a Łukęcinem i dalej pieszo przez las wprost pod opisywaną miejscówkę. Niby kawałek drogi jest ale ścieżka bardzo dobra (leśna trasa do biegania i rowerowa trasa) do pierwszego bunkru pieszo zajęło mi 8 minut natomiast do drugiego ok 12 minut, jednak idzie się swobodnie i bez piachu pod stopami. Dalej wystarczy tylko zejść i jesteśmy na miejscu.

Dojście do miejscówki: Z parkingu leśnego idąc prosto w stronę morza nie skręcamy na pierwszej krzyżówce potem przez dwa kolejne rozwidlenia trzymamy się prawej strony wychodząc wprost na plażę. Polecam!!!

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #22 dnia: Kwiecień 21, 2016, 06:46:34 am »
Dojście do falochronu wschodniego Dziwnów 

źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/17782/

Offline MS_Surf_Master

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 22, 2015, 01:54:43 pm »
Jak się uda to w sobotę (26-09) pojadę nad morze. Ze względów logistycznych ( jade ze Szczecina) preferuję Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo. Nie wiem, które z wymienionych miejscowości są najlepsze. Pewnie jak bierze to bierze... Myślałem o Łukęcinie.  Co o tym myślisz? Może znasz jakieś dobre miejsce ?

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 20, 2015, 08:16:29 pm »
daj znać kiedy bedziesz wędkował i z kad jesteś możemy się czasem ugadać na wspólne łowy

Offline MS_Surf_Master

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 20, 2015, 07:41:31 pm »
Właśnie też tak mnie sie wydaje. Za tydzień spróbuje wieczorem, oby pogoda była OK.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 20, 2015, 03:36:47 pm »
Wieczorkiem raczej powinny być lepsze efekty

Offline MS_Surf_Master

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 20, 2015, 03:19:34 pm »
Cześć Wam, ostatnio spedzilem kilka godzin porannych pomiędzy Niechorzem a Pogorzelica blisko kanalu. Jedno lekkie szarpnięcie i nic więcej.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Chyba koledze chodzi o falochron , który był remontowany wejście wyście do i z portu rz. Dziwna. Falochron jest wyremontowany jeśli o tym mowa a z plaży nigdy nie łowiłem po prawej stronie falochronu.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Doberek mam pytanko czy port w Dziwnowie wreszcie wyremontowany i czy ktoś wędkował ostatnio na pisku przy wejściu do portu prawa strona od osiedla rybackiego
Jeśli chodzi o Port Dziwnów przechodziłem obok kilka razy  jednak nie wiem czy skończone. Osobiście nie często łowię z tamtego miejsca (średnie wyniki) . Zapytaj Edka może coś więcej powie na ten temat. O które dokładnie miejsce tobie chodzi "prawa strona"?

jack.32

• Gość
Doberek mam pytanko czy port w Dziwnowie wreszcie wyremontowany i czy ktoś wędkował ostatnio na pisku przy wejściu do portu prawa strona od osiedla rybackiego

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Niechorze
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 11, 2015, 09:05:44 pm »
Troszkę ożywię forum ;) na wschodzie piękne rybki tłoczą a koledzy dupki suszą:):):) do brzegu....potrzebuje info na temat mola w Niechorzu . Mianowicie czy aby na pewno są tam wymagane wędy typowo surf ? Następnie jak jest z mocowaniem podpórek ( jakie wziąć
 Płaskie,okrągłe czy tez tripod ) brnąc w zgadywanki ktora miejscowa jest lepsza ? Ujście czy tez okolice mola . W moim przekonaniu choć nigdy tam nie byłem iż za dnia ujście nocą molo . Ale lepiej zapytać stałych bywalców:) p.s na Warcie pięknie Bolek bierze :) inne rybki mizera . Woda niska jak na Saharze

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 20, 2015, 01:58:51 pm »
I git :) sądziłem iż pól maraton miałbym odbębnić:):)

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Panowie jak się chce połowić na dobrym ale odległym łowisku to nie myśli się ile czasu i sił trzeba stracić aby dobrze połowić. Marsz na szczyt klifu zajmuje około 30 min marszu.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Niechorze
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 20, 2015, 11:23:58 am »
Krzychu to ile sie idzie ? Podaj w minutach :) przy założeniu 6km/h