// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; Bałtycka Troć- spining
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Autor Wątek: Bałtycka Troć- spining  (Przeczytany 7221 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
Odp: Bałtycka Troć- spining
« Odpowiedź #65 dnia: Grudzień 17, 2015, 07:50:01 pm »
Cisza taka, chyba nie chcecie się są bardzo chwalić  >:(

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #64 dnia: Grudzień 11, 2015, 08:35:39 pm »
Tą norweską nie mogę rozgryźć. Kiedyś Krzychu zapodałeś fajną na spina i surfa http://www.windfinder.com/weatherforecast/swinoujscie.     ale tez w niej coś na majsterkowali i nie pokazuje wysokości fali. Na kuter mam windguru i lepszej nie ma jak dla mnie. No to tyle o pogodzie bo i dział nie ten ⛅ . Panowie nad wodę!!!

Online marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 11, 2015, 08:24:03 pm »
No właśnie, napaliłem sie na dzisiaj jak łysy na grzebień i pogoda nie dopisała, liczylem że może prognozy sie nie sprawdzą i sprzęt rozdziewicze, gacie wyprubuje. Rano wstalem i deszcz na oknie i krzaki tańcują nie w tę stronę co trzeba - cóż może w niedziele

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 11, 2015, 08:18:20 pm »
Na marginesie od miesiąca pięć razy zmieniałem niby pewny wypad na dorsza a tu Neptun ...buuum i kolejne wyczekiwanie. Pogoda pokazuje ze juz ok i znów buum dzień przed wypadem. Ale fakt kroi sie dłuższa zmiana kierunku wiatru wiec pewnikiem może być git
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 08:34:46 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 11, 2015, 06:57:46 pm »
Na marginesie od miesiąca pięć razy zmieniałem niby pewny wypad na dorsza a tu Neptun ...buuum i kolejne wyczekiwanie. Pogoda pokazuje ze juz ok i znów buum dzień przed wypadem. Ale fakt kroi sie dłuższa zmiana kierunku wiatru wiec pewnikiem może być git

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 11, 2015, 06:36:59 pm »
Krzysiek - mapy pokazują w miarę sprawdzalną pogodę na 3 dni. W sobotę czyli jutro będzie widoczny poniedziałek na mapie z której najczęściej korzystam. Na innych widać, że wiatr z zachodniego zmieni kierunek na wschodni ciśnienie skoczy w górę i bez opadów a jak będzie ??? zobaczymy w poniedziałek. Wytrawni łowcy bałtyckich troci powiadają, że najlepsze brania są przeddzień zmiany kierunku wiatru na Bałtyku czyli w niedzielę ile w tym prawdy? W niedzielę wieczorem napiszę wam jak było o ile wyprawa wypali.   

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2015, 05:14:47 pm »
Koledzy macie bliżej do plaży więc czujecie te neptuna pomruki. Więc jak będzie mruczał w poniedziałek????? Mapy różnie pokazują .

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2015, 03:25:42 pm »
Nowy sezon nowe przynęty a raczej kolory przynęt. Z uwagi na wiele spadów ładnych troci jakie w nowym sezonie połowów morskich sreber doświadczyłem wszystkie kotwice wymieniłem na ownery nr 2 a część przynęt uzbroiłem w specjalne spinningowe haki Cultiva. Mam nadzieję, że spady troci to już przeszłość a na pewno będzie ich znacznie mniej. Morze tej jesieni bardzo szaleje ale powiem wam, że więcej pobić jest na fali choć to warunki dla nas wędkarzy mało komfortowe ale naprawdę warto. Na ostatniej wyprawie zabraliśmy ze sobą pontonik lekki plażowy aby dopłynąć na 1 rewkę z której zamierzaliśmy łowić brodząc. Niestety wysoki stan morza zniweczył nasz plan okazało się, że na szczycie rewki woda ma głębokość 180cm.  Poniżej kilka zdjęć przynęt i panorama bałtyckich łowów. W niedzielę pogoda się klaruje pewnie zawitam gdzieś na plażę i mam nadzieję, że będzie to owocna wyprawa.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2015, 03:36:01 pm wysłana przez Mirek »

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 11, 2015, 11:14:00 am »
Czekam na fotorelacje ze spinningu w Bałtyku nawet jeśli bez rybki będzie to też jakieś spostrzeżenia używany sprzęt i przynęty.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 11, 2015, 09:28:04 am »
Na plaży zaraz za bazą rybacką na wschód. Na plaży jest drewniana tablica taka ładna informacyjna

Offline Darek37

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 10, 2015, 09:30:26 pm »
A jeszcze jedno pytanko, idąc od bazy rybackiej w Międzyzdrojach od którego miejsca zaczyna się WPN.

Offline Darek37

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 10, 2015, 09:27:17 pm »
Dzięki za opowiedź, ale to jest u nas chore >:( >:( >:( , moim zdaniem :( tyle kasy za dwa pozwolenia.
Pozdrawiam.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 10, 2015, 08:36:51 pm »
Trza wykupić oddzielne pozwolenie. http://www.wolinpn.pl/index.php?page=9&artykul=263

Offline Darek37

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 10, 2015, 07:30:20 pm »
Panowie a jak się ma sprawa do łowienia w Wolińskim Parku Narodowym, jest zakaz czy go nie ma.
Mam wykupione pozwolenie za 140 zł, ale doczytałem się w internecie o zakazie, ale szczegółów nie znalazłem.
Byłem dwa razy siatki w morzu rozstawione więc chyba można.

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +17/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 02, 2015, 02:12:00 pm »
Przy takiej pogodzie nie ma siatki. Jeszcze rybacy nie powystawiali ich. W czwartek juz pewnie będą. A logiem w Swinoujsciu.