// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 58628 razy)

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Połowy wieści z plaży
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 02, 2015, 09:24:08 pm »
Koledzy to ze rzepak kwitnie wiadomo ale czy belonka już jest na plaży to juz nie do końca ;) dalibyście jakies info :)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 02, 2015, 05:15:39 pm »
Olek wymiata 46cm płaska to jest kawał ryby dziś od rana gania belony a wieczorem pewnie zasiądzie na surfa. Łam kije Olku i jakąś  relację z tego maratonu koniecznie zapodaj na forum. 

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 02, 2015, 01:01:53 pm »
Nasz kolega Olek wczoraj w Miedzywodziu złowił piękne fląderki jedna to zapewne staruszek nie często się takie trafiają. Wędkował dosyć późno od godz 22giej na świeżego fileta ze śledzia. Jak będzie miał możliwość zdjęcia wstawi.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 01, 2015, 05:07:32 pm »
Dziś prócz śledzia jeden zestaw poszedł na surfa jednak tylko jedno branie na bardzo świeżego :) fileta śledziowego.
Flądra 35 cm.
« Ostatnia zmiana: Maja 01, 2015, 05:26:50 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #24 dnia: Kwietnia 29, 2015, 08:27:22 am »
do naszej mapy łowisk dodałem dwa miejsca Łowisko Lubiewo oraz Łowisko Dziwnówek

http://surfcasting.cba.pl/portal/index.php/mapa

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 13, 2015, 05:13:38 pm »
Super dobre to wieści Olku  :D

Offline Olek

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +8/-0
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 13, 2015, 09:31:27 am »
W sklepie spożywczo-monopolowo-wędkarskim (!!!) w Międzywodziu dostałem newsa, że pojawiła się już belona :))
Lokalny wędkarz chwalił się dwiema sztukami 60 i 70cm.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 30, 2015, 10:41:05 am »
Na prośbę kolegi Konrada dodałem w Portalu chat-shoutbox (do szybkiej komunikacji) , dodałem również prosty interfejs do napisania swojego własnego artykułu na portalu obsługa prosta jak w wordzie czy office także zachęcam. By napisać artykuł trzeba zalogować się do portalu.

pozdrawiam

Krzysiek

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 29, 2015, 09:13:39 pm »
Kondziu gdzie byłeś? ja dzisiaj łowiłem w Dziwnówku od godz. 10 do 12 ale tam woda przypominała barwą kawę zmiana łowiska na Dziwnów tam woda w miarę czysta ale kompletne bezrybie. Łowiłem na spinning. W Dziwnowie na andrzejówce 1 kwadrat od zejścia na plaże dobre wejście na rewkę dość daleko od brzegu rozciąga się piaszczysta łacha płytko. Namieszały nam w rewkach zimowe sztormy dość poważnie. 

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 29, 2015, 02:02:49 pm »
Wczoraj  padły trzy płaskie (bardziej płaskie") na mięsko zastępcze krewetkę nie było śledzia . Fajna pogoda ciepło do 20.30 ,w wodzie martwe flądry z wydziobanymi brzuchami JEST ŻYCIE na naszych plażach tylko jeździć i próbować .Nie mam zdjęć telefon w samochodzie :-[. Próbowałem na zestawy z kulką podnoszącą przynętę i sprawdza się jedno branie na robala z kulką .Z nalazłem miejsce kamieniste daleko od brzegu ok 100m brania prawie tuż po zarzuceniu jak było spokój to na podciąganego , kilka brań nie wykorzystałem .
A krewetki królewskie do bobra  przynęta tylko droga. 
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 02:05:41 pm wysłana przez kondziu74 »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 26, 2015, 07:11:16 pm »
każda wyprawa nad morze cieszy moim skromnym zdaniem na połowy surfcastingowe w naszym rejonie trzeba poczekać przynajmniej do kwietnia. Zeszłego roku koniec kwietnia  połowa maja całe ławice wielkich leszczy i płoci krążyły pod brzegiem na WPN a rybacy w sprzedaży mieli lechole najmniejszy miał 5 kg. to już niebawem. :D

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2015, 09:43:20 pm »
Sobotni wypad na plażę skończył się ucieczką przed silnym wiatrem z zachodu.Na początku było fajnie ciepło prawie bezwietrznie po 1,5 godziny w ciągu piętnastu minut zerwał się porwisty wiatr przewracał wędki sypał piaskiem i zrobiło się niefajnie .W wodzie też kiepsko momentalnie zasypało zestawy i było bardzo ciężko je wyrwać z tego piachu .
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2015, 08:26:37 pm wysłana przez Mirek »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 07, 2015, 07:59:33 pm »
Konrad nie wszystkie plaże na ktòrych łowię mogę opisywać info na pv

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 07, 2015, 07:25:04 pm »
Mirku czy  to jest WPN ,ze zdjęcia wnioskuję że to klif koło Międzyzdrojów mam rację ?????

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 07, 2015, 04:41:08 pm »
Witam Kolegów Sezon połowów surfcastingowych 2015 otwarty :-). Wczoraj wybraliśmy się na naszą plażę sprawdzić czy coś w partiach brzegowych naszych rewirów wędkarskich pływa. Łowiliśmy na tubisa i dendrobeny. Niestety bez brań. Zawsze przytrafią się nam jakieś anomalia pogodowe. W nocy spory spadek tem. powietrza do -8C a na dodatek duży odpływ który spowodował obniżenie poziomu morza o 0,5m. Pierwsza wyprawa zaliczona myślę, że trzeba poczekać jeszcze chwilkę.