// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 61848 razy)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
« Odpowiedź #439 dnia: Listopada 07, 2016, 03:55:24 pm »
Zawsze coś  :D w tym morzu nie ma ryb to nie wina ciśnienia  ;)
Są są tylko trzeba je złapać

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #438 dnia: Listopada 06, 2016, 07:25:04 pm »
Zawsze coś  :D w tym morzu nie ma ryb to nie wina ciśnienia  ;)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #437 dnia: Listopada 06, 2016, 09:21:54 am »
Wczoraj mimo niskiego ciśnienia i deszczu łowiłem w godz 16:30-19:30. Niestety chyba ciśnienie wpłynęło znacząco na brania, nie zanotowałem jeszcze podczas tego roku by spadło jak wczoraj poniżej 1000hpa. Tubisy były ciągle całe, inaczej jak poprzednio byłem z Konradem wtedy cały czas były zabierane przez ryby. dostałem jeden zegarek i dwie wymiarowe fląderki niestety na sam koniec jak już zwijałem sprzęt z zamiarem zakończenia łowienia.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #436 dnia: Października 31, 2016, 10:39:05 pm »
Dziś krótki wypad z Konradem na plażę niestety zapomnieliśmy wziąć pod uwagę zmianę czasu i na miejsce dotarliśmy po omacku już nie szukając względnie idealnej miejscówki. Wypad fajny mimo deszczu który próbował nam przeszkadzać w zasiadce. Ogólnie brały niewielkie flądry i ciągle coś zabierało tubisa, także coś się działo i mile spędzony czas.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #435 dnia: Października 28, 2016, 11:06:44 am »
Wczoraj z Sebastianem odwiedziliśmy plażę w Dziwnówku na przeciwko Wieżowców. Sebastian złowił 3 szt storni 39, 35 i 30cm na mrożonego tubisa ja niestety jedno branie na 0. Pierwsza rybka największa pięknie targnęła kijem pozostałe brania praktycznie nie widoczne. Ogólnie kiepsko nastawialiśmy się na liczne brania wyszło jak zawsze  ;D .
Dno w tym miejscu kamieniste a myślałem , że będzie inaczej że to dobra plaża na płaskie. Po zmroku nie mogliśmy tam złowic tubisa same kamienie. Myślę, że wcześniejsze zejście na plażę byłoby o wiele bardziej atrakcyjne ale tak to jest jak się szuka nowego. 

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #434 dnia: Października 27, 2016, 11:10:40 pm »
Kolejna miejscówka sprawdzona między Radawką a Łukęcinem, miejsce ciekawe bardzo blisko 1 rewa. Luźny piasek wręcz puszysty. Jednak tylko 3 ładne flądry i 3 małe.
Ciekawostka iż pierwsze 3 flądry miały połknięte po 2 haki z tubisami.
« Ostatnia zmiana: Października 27, 2016, 11:13:55 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #433 dnia: Października 23, 2016, 09:51:04 pm »
Dziś z powodu słabych brań łowienie zakończone ok. godz 21ej.  Ogólnie kilka brań jeden nieudany hol ryba spięła się pod brzegiem. Dwie małe fląderki i jedna piękna.
« Ostatnia zmiana: Października 23, 2016, 09:59:35 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #432 dnia: Października 23, 2016, 05:34:45 pm »
Wczoraj z Konradem łowiliśmy w Dziwnówku na piaszczystych plażach mnóstwo tubisa po zmroku z łatwością można nałowić super przynęty pod brzegiem. Wybraliśmy kamieniste łowisko to był nasz błąd. Złowiłem 2 stornie 37 i 34cm obie wypchane tubisem ta większa miała w żołądku 15szt tubisa.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #431 dnia: Października 20, 2016, 11:28:40 pm »
No piękne rybki Krzysiek 47cm płaska to jest coś ;) po sztormie nie namieszało tam na łowisku?
trudno powiedzieć bo byłem jak już było prawie ciemno, (łowisko kamieniste działki) , jednak po plaży widać że się trochę pozmieniało gdyż pełno kamienia przykrytego piaskiem, poprzednio bez problemu wbijałem pcv obecnie wiele warstw kamieni z piachem. Kutry na przeciwko pracowały pełną parą gdyż była prawie flauta.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #430 dnia: Października 20, 2016, 08:08:59 pm »
No piękne rybki Krzysiek 47cm płaska to jest coś ;) po sztormie nie namieszało tam na łowisku?

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #429 dnia: Października 19, 2016, 10:48:48 pm »
Dziś z uwagi na pogodę do ostatniej chwili nie byłem pewny wyjazdu dlatego też na łowisku byłem ok godz 19- trochę późno jednak deszcz wcześniej nie pozwalał potem było możliwie. Łowiłem do godz 21 kiedy to na plaży rozjaśniało i księżyc bił mocno w wodę, dlatego też zakończyłem łowienie. Dwie ładne flądry 47cm i 38cm reszta małe w sumie 8 sztuk, jednak tylko dwie takie ładne. Przez cały czas prawie sypało deszczem i bałtyk bez fali, potem się wyklarowało.
« Ostatnia zmiana: Października 19, 2016, 11:07:35 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #428 dnia: Października 17, 2016, 07:07:45 pm »
Niestety u mnie wczoraj sytuacja wyglądała całkiem inaczej. Łowiłem w Dziwnowie na tzw. Andrzejówce. Po ostatnim sztormie morze strasznie namieszało wypychając ogromne ilości piasku na rewkę i za nią a klarowność wody była niemal 0. Z uwagi na taki stan rzeczy posiedziałem zaledwie do 19:30. Trzeba poczekać aż woda się wyklaruje.

« Ostatnia zmiana: Października 19, 2016, 11:07:05 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #427 dnia: Października 17, 2016, 07:26:25 am »
Wypad wczorajszy z kolegami z forum udany z powodu dobrej atmosfery nad naszym Bałtykiem, jednak z braniami było znacznie gorzej, jak to mówią wiatr od wschodu ryba..., zakończyłem ośmioma flądrami większość bez wymiaru w tym jedna ładna i jedna płoć. Wędkowanie  w godz.17-21:30.
« Ostatnia zmiana: Października 17, 2016, 07:29:49 am wysłana przez krzysiekj24 »

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #426 dnia: Października 11, 2016, 09:41:36 pm »
W Świnoujściu mało zielska, trochę śmieci i bardzo dużo muszelek. W niedzielę za każdym razem kilka metrów na życe oblepione. Morze jeszcze się musi uspokoić. Nie powiem kilka brań było ale niestety wróciłem o kiju.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #425 dnia: Października 11, 2016, 06:33:47 pm »
Dojazd do ostatniej miejscówki od zielonego szlabanu w Dziwnówku.

GPS https://maps.google.com/maps?q=loc:54.0404222,14.8178354
« Ostatnia zmiana: Października 11, 2016, 06:36:37 pm wysłana przez krzysiekj24 »