// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 61874 razy)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
« Odpowiedź #364 dnia: Sierpnia 05, 2016, 12:36:29 pm »
Ja wczoraj również byłem w okolicy Dziwnówka ogólnie 1 dniowe okno pogodowe sprawiło zapewne że rybki nie chętnie żerowały. Do zachodu słońca było nawet nieźle chociaż robaczki z haków nie były objadane jak to za zwyczaj bywa. Po zachodzie słońca zrobiło się znacznie chłodniej i brania ustały sporadycznie jakaś mała płotka czy certa uderzały i trafił się leszcz. Ogólnie z wyjazdu 8 złowionych leszczy 2 flądry i kilka białych niewielkich płotek i cert. Zaskakujące były brania kiedy to chyba ławica leszcza podpłynęła brania były co kilka sekund od razu po zarzuceniu zestawów. Stąd moja rada dla wędkujących. Kiedy macie już rybkę na plaży nie róbcie fotek nie marnujcie zbędnie czasu na wszelkie czynności z nią,  tylko szybkie sprawdzenie czy są robale, ew. dołożyć i nie zwlekając ani chwili posyłajcie zestaw od razu do wody. Następna rada to taka iż będąc na wodzie poświęćcie swoje maksymalne skupienie i czas nad wodą nad obserwowanie swoich wędek nie spuszczając ich nawet na chwilę z oka, kiedy musicie to zrobić poproście za każdym razem kogoś by obserwował kije, tym sposobem nie stracimy wielu brań.

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #363 dnia: Sierpnia 05, 2016, 11:29:03 am »
Wczoraj ogólnie była lipa. Łowilem z kolegą na Radawce 17-24,  3 wymiarowy leszczyki i płaska. Po zachodzie słońca zero brań.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #362 dnia: Sierpnia 05, 2016, 09:43:22 am »
Wczoraj miał być Dziwnów ale po rozmowie z Edkiem trafiliśmy na Łukęcin ostatnie zejście przed Pobierowem. Łowiliśmy na 3 stanowiska od 17 do 22:30 pogoda idealna lekka falka zachodni wiatr ciepło ale kompletne bezrybie niestety. Jedynie Przemek zaliczył małego leszczyka i grubą płoć.   
Powiem szczerze, że praktycznie całe ubiegłoroczne lato spędzaliśmy w Łukęcinie i jakieś wyniki wędkarskie zawsze tam były. Dalej 150m od nas w stronę Pobierowa łowił gościu wczasowicz wchodził na rewkę aby podać zestaw ale i on kiepsko połowił choć siedział tam od rana do 22 złowił zaledwie 1 płoć 1 małego leszczyka i jak relacjonował 1 wymiarowego węgorza o godz. 16:30.   

Offline slavko

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +3/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #361 dnia: Sierpnia 02, 2016, 10:46:36 pm »
Mirek, sorki, poszło - tylko nie ten dział

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #360 dnia: Sierpnia 02, 2016, 12:51:18 pm »

Offline slavko

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +3/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #359 dnia: Sierpnia 02, 2016, 10:43:28 am »
W sobotę w M-wodziu na zero

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #358 dnia: Sierpnia 01, 2016, 12:23:44 am »
Z Rafałem zostaliśmy pokonani o 22 przez zielsko, do 21,30 było super jak sałata przyszła to zerwałem 2 zestawy. Od 17 do 22 ja 3 krąpie 2 ładne płocie i leszcz 50 cm. Rafał 0, na koniec go przytuliłem ;-)

m. Radawka
« Ostatnia zmiana: Sierpnia 01, 2016, 12:01:40 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #357 dnia: Lipca 31, 2016, 06:28:03 pm »
W piątek z Przemkiem pojechałem pierwszy raz na surfa w nowe miejsce Grodno 2. Nasłuchałem się troszkę o wynikach surfcastingowych na tej plaży ale prócz płoci które dopiero o 22 zaczęły brać i 2 małych leszczykach nic więcej się nie wydarzyło. A w sobotę troszkę się działa ale jedynie u Krzyśka. My staliśmy 30m od niego i jedynie płotki 15cm obgryzała nam robaki, ja leszczyka na oko 25cm, Konrad chyba z 3 małe płoteczki na koniec jedynie Przemek złowił nieco większego leszczyka 46cm a wcześniej 2 małe leszczyki. Podobnie było wczoraj u kolegów łowiących w Międzywodziu. W tym morzu nie ma ryb he he.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #356 dnia: Lipca 31, 2016, 09:42:04 am »
Wczoraj powtórzyłem wyjazd jednak pogoda i warunki znacznie się zmieniły. 19-24. Wiatr od pn-zach na zach. Zielsko początkowo trochę na koniec jednak sporo co utrudniało wędkowanie. 3 leszcze w  tym jeden ładny ponad 50 i  1 węgorz , certy i małe płocie.

ps. ostatnio wiele ryb dał mi zestaw:
Imax Flounder Rig1 Pearl White Bead 2 Hooks#4
« Ostatnia zmiana: Lipca 31, 2016, 04:04:22 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #355 dnia: Lipca 31, 2016, 01:44:02 am »
Sobota na zero. Glony 1 malutki Okonek na trzech i nic po za tym. Trzeba czekać.

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #354 dnia: Lipca 30, 2016, 09:14:31 pm »
Wczoraj z Rafałem na wschód od czerwonki 17-24 jeden nie wymiarowy leszczyk. Temperatura wody ok 15 stopni ryb brak. 
Dzisiaj Ustronie zejście 16 od 9 do 15 zero brań, zimna woda.
Jutro atakujemy bardziej na zachód

Offline slavko

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +3/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #353 dnia: Lipca 30, 2016, 03:43:34 pm »
Wczoraj i przedwczoraj po jednym leszczu (45 i 35 cm), łowienie po trzy godziny z wieczora do ciemności. Międzywodzie,  Kilka mocnych brań - nie zacięte, dzisiaj zmiana zestawu - zobaczymy  ;D

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #352 dnia: Lipca 30, 2016, 10:12:21 am »
Witam wczoraj prawie flauta Bałtyk spokojny lekko pomarszczona woda i czasem fala przybojowa, ciśnienie 1010hpa. Ładne brania, jednak na początku kłopot z kulami ziela.
Warto było się wybrać. Ryby trochę dziwnie brały najładniej ok 20tej potem ładniejsze brania dopiero ok.24ej. W międzyczasie sporo pustych haków, myślę że drobnica.
Najlepiej sprawowały się robale kopane z ziemi te jasne, potem rosówka a najmniej czerwone. Wyjazd w godz 19:30-24:30. 6 leszczy największy 51cm, 2 węgorze jeden sznurówka jeden 82cm, 6 płoci największa 41cm. 3 małe okonki.

[facebook]https://www.facebook.com/surfcastingowy/photos/pcb.1195242103840928/1195241053841033/?type=3&theater[/facebook]
https://www.facebook.com/surfcastingowy/photos/pcb.1195242103840928/1195241053841033/?type=3&theater
« Ostatnia zmiana: Lipca 30, 2016, 02:28:46 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #351 dnia: Lipca 25, 2016, 06:47:14 pm »
Ujście czerwonki Ustronie, dzisiaj 10 - 18 z dziewczynami opalanie i wędki.  1 babka, masakra pierwsza rewa szeroka i daleko, każdy rzut kilkadziesiąt metrów za nią kończył się klinowaniem cieżarka w kamieniach. Jutro poprawka.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #350 dnia: Lipca 24, 2016, 06:31:29 pm »
Dziś byłem na rekonesansie w miejscówce niedaleko Dziwnówka. Pogoda i sklarowana woda pozwoliła poobserwować co się tam dzieje i jaki jest układ rew w tym miejscu.
Woda dziś wyjątkowo była czysta dno idealnie widoczne, mimo sporej falki od wschodu. Sporo rybek przy brzegu i to już od lini brzegowej na starcie. Sporo uklei, kilka okazałych jazi i małe belony. Innych małych ryb nie rozpoznałem. Miejscówka wygląda jak na zdjęciu, jest małe przekłamanie gdyż zdjęcia zostały połączone w panoramę.
Różnica jest taka co do rzeczywistości iż na prawo druga rewa jest znacznie oddalona od brzegu - jest poza zasięgiem. Im dalej w prawo w stronę miejscówki na Radawce
druga rewa jest bardziej oddalona od brzegu, a odległość między pierwszą a drugą rewą znacznie się zwiększa. Moim zdaniem więc na miejscówce w pobliżu Radawki wystarczy tylko pierwszą rewę przerzucić która jest bardzo blisko brzegu a będziemy łowili w bardzo szerokim rowie pomiędzy obiema rewami. W miejscówce w której zostało zrobione zdjęcie  wchodząc na pierwszą rewę (wodery,pianka) spokojnie przerzucamy drugą rewę. Z brzegu jest to raczej nie możliwe mimo iż w tym miejscu druga rewa jest stosunkowo blisko brzegu.

zdjęcie klik

...załączam filmik

« Ostatnia zmiana: Lipca 24, 2016, 08:48:38 pm wysłana przez krzysiekj24 »