// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 61865 razy)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
« Odpowiedź #334 dnia: Lipca 12, 2016, 09:35:01 pm »
Właśnie otrzymałem informacje od kolegi Sebastiana kwaterującego w Łukęcinie że biorą tam ładne płocie i grube leszcze. Wczoraj gościu na zwykły spinning łowiąc na grunt wyjął leszcza 3kg.

Właśnie dlatego podobają mi się łowiska oddalone na wschód od Dziwnowa. Mimo iż są niewdzięczne, (zaczepy o roślinność,glony,wodorosty)  gdyż rośnie tam wiele roślin i traw tuż za pierwszą rewą to właśnie tam przebywa najwięcej życia na stałe nie tylko "przejściowo". Dziś pojechałem na rekonesans w łowisko które pokazywałem Mirkowi i Konradowi ostatnio oddalone na zachód od Radawki (dojście z Działek). Jest tam również miejsce parkingowe i dojście ok. szerokie nawet na auto jednak jest jednak  szlaban.  Widziałem wewnątrz na niemieckie kampery jednak nie polecałbym wjazdu z uwagi na mandaty. Pieszo wychodzi 800m na wprost łowiska.
Jego charakterystyka jest taka iż rewa oddalona jest troszkę dalej od tej z Radawki, przed nią( nie da się wejść w woderach|) woda sięga miejscami prawie 1,8m
średnio 1,6m na szczycie jest  ok 1m-1,4m. Podłoże bardzo kamieniste ciężko było stąpać po takich kamieniach średnio nawet ok 15cm do nawet 20cm, więc nie ma tam żwirku. Boki miejscówki od strony Radawki i od strony Dziwnówka już Rewa podnosi się wysoko wody nawet poniżej kolan.
Na fotce dowód że jest w tej wodzie nie tylko piach, ale i kamienie i rośliny też.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #333 dnia: Lipca 12, 2016, 02:02:02 pm »
Właśnie otrzymałem informacje od kolegi Sebastiana kwaterującego w Łukęcinie że biorą tam ładne płocie i grube leszcze. Wczoraj gościu na zwykły spinning łowiąc na grunt wyjął leszcza 3kg.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #332 dnia: Lipca 11, 2016, 04:03:15 pm »
Nigdy więcej nie pojadę na surfa we flautę  ;D Tak sobie mówimy od kilku lat he he jednak ciągnie nas na plażę choć spodziewamy się kiepskich wyników w taką pogodę jak wczoraj. Mimo to miło spędziliśmy czas i każdy coś złowił. 

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #331 dnia: Lipca 11, 2016, 08:54:28 am »
Wczoraj niestety obiecująco się zaczęło niestety wyniki kiepskie. Morze flauta bez falowania. Ciśnienie niskie z lekkim spadkiem. Dosyć ciepło się zrobiło patrząc na ostatnie kilka dni. Złowiliśmy tylko 3 płotki 2 certy (świnki :) ) 1 okonek 1 flądra 25cm w tym płotka 35cm!. Drobnica zostawiała puste haki, kilka pustych brań i od tyle.

Patrzyłem płoć jest na brązowy medal. :)

Płoć - 40cm 38cm 35cm (Wędkarski Świat)

Limit ustanowiło: Wędkarski Świat
   Złoty medal: 40,00 cm

Srebrny medal: 38,00 cm

Brązowy medal: 35,00 cm

Kateg. wiekowa uczestnika - senior
 Kateg. wiekowa uczestnika - junior - odpowiednio - 38, 34, 30cm

https://wedkarskiswiat.pl/rekordy-polski,t,86
« Ostatnia zmiana: Lipca 11, 2016, 09:29:24 am wysłana przez krzysiekj24 »

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #330 dnia: Lipca 10, 2016, 11:10:09 pm »
Udał mi się wczoraj wybrać w końcu na plażę i sobie trochę powiedziałem. Dużo drobnicy obskubywalo mi haki do czysta, mewy miały niezła wyzerke. Jedynie trafiłem leszczyna 43 cm i plotkę 32cm. Dziś niestety dzień działkowca i z plaży nici.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #329 dnia: Lipca 07, 2016, 12:02:46 am »
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=FB5SBbMXhVY[/youtube] film

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #328 dnia: Lipca 06, 2016, 03:54:06 pm »
A może korale bursztynowe sobie sprawisz :-). No pogoda karasiowa ;-)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #327 dnia: Lipca 06, 2016, 03:17:20 pm »
No taakie fale mam nadzieję że zielsko zerwą trochę będzie łatwiej wędkować. Zobaczcie https://dziwnow-plaza.webcamera.pl/ jak przestanie padać wybiorę się na rekonesans sztormowy. :) Może morze jakiegoś leszcza poda ;)

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #326 dnia: Lipca 05, 2016, 08:42:03 pm »
No to trochę Krzysiek polowiłeś, ja myślę o Sobocie. Może nowy kręcioł będzie do testów  ;-)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #325 dnia: Lipca 05, 2016, 11:11:09 am »
No pięknie takie widoki zachęcają do wyjazdu gratulacje Krzysztofie. Ja niestety ten cały tydzień pracuję popołudniu ale w przyszłym na pewno zawitam na plaży.
Ostatni wypad z Konradem do Dziwnówka w godzinach rannych nie przyniósł żadnych efektów. Łowiliśmy od godz. 6 do 10 dość silny zachodni wiatr falka super i troszkę zielska ale rybek nie było.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #324 dnia: Lipca 05, 2016, 10:50:06 am »
Wczoraj niestety bez udziału kogokolwiek z forum :( udałem się nad Bałtyk. Falowanie dosyć spore także musiałem przemieszczać się ok 200 metrów z całym osprzętem aby zmniejszyć występowanie zielska które utrudniało wędkowanie dosyć bardzo. Ogólnie jak to w sporym falowaniu ryby żerowały bardzo dobrze, największa przeszkoda to zielsko. Zaskoczeniem nie były dwa naprawdę ładne leszcze, jednak złowione kilka "świnek" i 3 klenie. Trafiła się też na szczęście wymiarowa flądra jednak tylko jedna i 3 poniemieckie płocie. Ogólnie dużo spadów i nieudanych zacięć, wszystko przez zielsko, często podczas holu musiałem po prostu przerwać i odblokowywać oczka i wtedy schodziły. Najgorszą rzeczą było to iż przy pierwszym rzutem straciłem swój kij kongera, więc teraz będę poszukiwał czegoś  dobrego jednak w okazyjnej cenie. Jak coś znajdziecie ciekawego dajcie znać tylko w innym temacie.

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #323 dnia: Lipca 03, 2016, 11:56:28 am »
Całkiem przyjemny lecholek  :-)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #322 dnia: Lipca 03, 2016, 11:17:20 am »
Teraz ja próbuje z tel.

Być może jest to wina internetu wolny upload z telefonu i wysoka rozdzielczość obrazka jest więc bardzo długo trzeba czekać aż się załaduje. Kiedy internet w tel. jest np. LTE upload jest znacznie szybszy.
« Ostatnia zmiana: Lipca 03, 2016, 11:25:06 am wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Grzegorz Krężel

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +2/-0
« Odpowiedź #321 dnia: Lipca 03, 2016, 10:19:02 am »
Wstawiałem tutaj z telefonu a teraz nie mogę chociaż robię wszystko tak samo.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #320 dnia: Lipca 02, 2016, 07:16:14 pm »
Kołobrzeg plaża zachodnia filet ze śledzia typowy zestaw belonowy .Coś nie mogę wstawić zdjęcia

trzeba kliknąc  Załączniki i opcje dodatkowe potem przeglądaj i dodać z komputera.