// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 55947 razy)

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Połowy wieści z plaży
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 23, 2014, 08:09:26 pm »
Witajcie wczoraj leżakowałem na plaży było ekstra brania na dwie wędki , małe i duże płaskie dorsz nie było. Pięć  godzinek i nie było nudy.Cztery pełnowymiarowe i dużo "zegarków" jak mi sie uda to wstawie foto. Dawno tak rybnie nie było.

Gratulacje Konrad super jednak im zimniej tym lepiej gryzą na morzu. Szkoda tylko że tak zimno i ciężko ustać

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 23, 2014, 07:42:39 pm »
obecnie na plaży łowię na spinning i potwierdzam, że jest sporo płaskich które nagminnie atakują przynęty jednak są to przeważnie rybki wielkości dłoni.

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 23, 2014, 01:24:38 pm »
Witajcie wczoraj leżakowałem na plaży było ekstra brania na dwie wędki , małe i duże płaskie dorsz nie było. Pięć  godzinek i nie było nudy.Cztery pełnowymiarowe i dużo "zegarków" jak mi sie uda to wstawie foto. Dawno tak rybnie nie było.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 12, 2014, 07:21:16 pm »
hehe trafne spostrzeżenie napewno było to wędkowanie metodą surfcastingową  jednak nie z "piasku" lecz z betonowego falochronu jak i ogromnych głazów usypanych w zasięgu linii brzegowej morza.
Surfcasting "uprawiamy" wędkując nie tylko z piaszczystych plaż ale i również kamienistych też łowimy tą metodą z różnego rodzaju mola jak i pomostów falochronów itp. Ważne  jest by wędkować w słonej wodzie i w zasięgu  linii brzegowej mórz i oceanów.
« Ostatnia zmiana: Listopada 12, 2014, 07:29:32 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 12, 2014, 12:38:04 pm »
Krzysiek to chyba są wieści z kanału a nie z plaży  ;D

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 11, 2014, 11:02:48 pm »
Dziś wypad nad Bałtyk w Dziwnowie 16:30-20:30. Sporo brań coś się działo jednak puste. Kolega wyjął ładną babkę (raczej babę bo spora była ;) ) Ogólnie na samego fileta łowiliśmy. Jedno porządne branie holowałem dosyć długo do brzegu jednak ryba pompowała cały czas do dna i niestety weszła w ułożone głazy przed samym końcem holu , nie mogłem przez to wyciągnąć zestawu.
Warunki nawet dobre osłona od wiatru była wiec nie było za zimno i oświetlenie stacjonarne ;).
Myślę że z robalem byłyby lepsze wyniki ale raczej z drobnicą bądź flądrą.

« Ostatnia zmiana: Listopada 11, 2014, 11:12:12 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 03, 2014, 08:03:14 pm »
Nowy temat w dziale Surfcasting. Zamieszczamy w nim nasze relacje i wyniki naszych plażowych wypraw.
Powodzenia.
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2015, 07:56:43 pm wysłana przez krzysiekj24 »