// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 55780 razy)

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Połowy wieści z plaży
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 30, 2015, 10:41:05 am »
Na prośbę kolegi Konrada dodałem w Portalu chat-shoutbox (do szybkiej komunikacji) , dodałem również prosty interfejs do napisania swojego własnego artykułu na portalu obsługa prosta jak w wordzie czy office także zachęcam. By napisać artykuł trzeba zalogować się do portalu.

pozdrawiam

Krzysiek

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 29, 2015, 09:13:39 pm »
Kondziu gdzie byłeś? ja dzisiaj łowiłem w Dziwnówku od godz. 10 do 12 ale tam woda przypominała barwą kawę zmiana łowiska na Dziwnów tam woda w miarę czysta ale kompletne bezrybie. Łowiłem na spinning. W Dziwnowie na andrzejówce 1 kwadrat od zejścia na plaże dobre wejście na rewkę dość daleko od brzegu rozciąga się piaszczysta łacha płytko. Namieszały nam w rewkach zimowe sztormy dość poważnie. 

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 29, 2015, 02:02:49 pm »
Wczoraj  padły trzy płaskie (bardziej płaskie") na mięsko zastępcze krewetkę nie było śledzia . Fajna pogoda ciepło do 20.30 ,w wodzie martwe flądry z wydziobanymi brzuchami JEST ŻYCIE na naszych plażach tylko jeździć i próbować .Nie mam zdjęć telefon w samochodzie :-[. Próbowałem na zestawy z kulką podnoszącą przynętę i sprawdza się jedno branie na robala z kulką .Z nalazłem miejsce kamieniste daleko od brzegu ok 100m brania prawie tuż po zarzuceniu jak było spokój to na podciąganego , kilka brań nie wykorzystałem .
A krewetki królewskie do bobra  przynęta tylko droga. 
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 02:05:41 pm wysłana przez kondziu74 »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 26, 2015, 07:11:16 pm »
każda wyprawa nad morze cieszy moim skromnym zdaniem na połowy surfcastingowe w naszym rejonie trzeba poczekać przynajmniej do kwietnia. Zeszłego roku koniec kwietnia  połowa maja całe ławice wielkich leszczy i płoci krążyły pod brzegiem na WPN a rybacy w sprzedaży mieli lechole najmniejszy miał 5 kg. to już niebawem. :D

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2015, 09:43:20 pm »
Sobotni wypad na plażę skończył się ucieczką przed silnym wiatrem z zachodu.Na początku było fajnie ciepło prawie bezwietrznie po 1,5 godziny w ciągu piętnastu minut zerwał się porwisty wiatr przewracał wędki sypał piaskiem i zrobiło się niefajnie .W wodzie też kiepsko momentalnie zasypało zestawy i było bardzo ciężko je wyrwać z tego piachu .
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2015, 08:26:37 pm wysłana przez Mirek »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 07, 2015, 07:59:33 pm »
Konrad nie wszystkie plaże na ktòrych łowię mogę opisywać info na pv

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 07, 2015, 07:25:04 pm »
Mirku czy  to jest WPN ,ze zdjęcia wnioskuję że to klif koło Międzyzdrojów mam rację ?????

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 07, 2015, 04:41:08 pm »
Witam Kolegów Sezon połowów surfcastingowych 2015 otwarty :-). Wczoraj wybraliśmy się na naszą plażę sprawdzić czy coś w partiach brzegowych naszych rewirów wędkarskich pływa. Łowiliśmy na tubisa i dendrobeny. Niestety bez brań. Zawsze przytrafią się nam jakieś anomalia pogodowe. W nocy spory spadek tem. powietrza do -8C a na dodatek duży odpływ który spowodował obniżenie poziomu morza o 0,5m. Pierwsza wyprawa zaliczona myślę, że trzeba poczekać jeszcze chwilkę.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 04, 2015, 10:45:35 pm »
Dzięki za info jest sporo troci ale krótkie nie o takiej wielkości rybki chodzi :-)

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2015, 04:47:09 pm »
Mirku nikogo innego nie było przez 3,5 godziny tylko jeden biegacz i spokój.Za trocią tylko rybacy siatki stawiali .Prawie od kanału do poligonu w Pogorzelicy,siatki zaczynały się ok 50 m od brzegu i były krótkie 100 m w głąb morza. Wychodzi na to że jest ryba przy brzegu,kormoranów też było kilka.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 25, 2015, 12:29:18 pm »
gratulacje Konrad sezon rozpoczęty!!! Szkoda że więcej się nie skusiło na robaczki ale ważne że wędka ochszczona

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2015, 11:37:20 pm »
Pierwsze noworoczne wieści zasługują na słowa uznania.  Czy jeszcze ktoś łowił widziałeś wędkarzy moczących się w solance szukających troci?.

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2015, 11:14:32 pm »
Dzisiaj rozpocząłem sezon 2015r. z nowym kijkiem i chęciami .Łowiłem w Niechorzu koło kanału jakieś 500m na wschód .Dopiero tam było sensowne miejsce do zarzucenia zestawów, pierwsza rewa około 40 m a druga 80-90m a między nimi głęboki rów. Zestawy moczyłem jeden w rowie a drugi za lub na 2-giej rewie.Robaki do 17-tej nietknięte a potem poskubane na koniec łowienia miła niespodzianka mała płaska ok 20cm.na nowego kija czyli już ochszczony ;D ;D ;D  Pogoda super mała falka wiatru prawie nic temperatura spoko około 0
Pewnie wieczorem zaczęły się brania . A cha sieci postawione bardzo blisko brzegu pewnie na troć i łososia .
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2015, 11:18:17 pm wysłana przez kondziu74 »

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #8 dnia: Listopada 23, 2014, 09:47:29 pm »
Jak jest co robić to jest ciepło  8)

« Ostatnia zmiana: Listopada 24, 2014, 10:23:57 am wysłana przez krzysiekj24 »

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #7 dnia: Listopada 23, 2014, 08:09:26 pm »
Witajcie wczoraj leżakowałem na plaży było ekstra brania na dwie wędki , małe i duże płaskie dorsz nie było. Pięć  godzinek i nie było nudy.Cztery pełnowymiarowe i dużo "zegarków" jak mi sie uda to wstawie foto. Dawno tak rybnie nie było.

Gratulacje Konrad super jednak im zimniej tym lepiej gryzą na morzu. Szkoda tylko że tak zimno i ciężko ustać