// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Połowy z plaży wieści z wypraw wędkarskich  (Przeczytany 49448 razy)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Odp: Połowy wieści z plaży
« Odpowiedź #23 dnia: Kwietnia 13, 2015, 05:13:38 pm »
Super dobre to wieści Olku  :D

Offline Olek

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +8/-0
« Odpowiedź #22 dnia: Kwietnia 13, 2015, 09:31:27 am »
W sklepie spożywczo-monopolowo-wędkarskim (!!!) w Międzywodziu dostałem newsa, że pojawiła się już belona :))
Lokalny wędkarz chwalił się dwiema sztukami 60 i 70cm.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #21 dnia: Marca 30, 2015, 10:41:05 am »
Na prośbę kolegi Konrada dodałem w Portalu chat-shoutbox (do szybkiej komunikacji) , dodałem również prosty interfejs do napisania swojego własnego artykułu na portalu obsługa prosta jak w wordzie czy office także zachęcam. By napisać artykuł trzeba zalogować się do portalu.

pozdrawiam

Krzysiek

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #20 dnia: Marca 29, 2015, 09:13:39 pm »
Kondziu gdzie byłeś? ja dzisiaj łowiłem w Dziwnówku od godz. 10 do 12 ale tam woda przypominała barwą kawę zmiana łowiska na Dziwnów tam woda w miarę czysta ale kompletne bezrybie. Łowiłem na spinning. W Dziwnowie na andrzejówce 1 kwadrat od zejścia na plaże dobre wejście na rewkę dość daleko od brzegu rozciąga się piaszczysta łacha płytko. Namieszały nam w rewkach zimowe sztormy dość poważnie. 

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #19 dnia: Marca 29, 2015, 02:02:49 pm »
Wczoraj  padły trzy płaskie (bardziej płaskie") na mięsko zastępcze krewetkę nie było śledzia . Fajna pogoda ciepło do 20.30 ,w wodzie martwe flądry z wydziobanymi brzuchami JEST ŻYCIE na naszych plażach tylko jeździć i próbować .Nie mam zdjęć telefon w samochodzie :-[. Próbowałem na zestawy z kulką podnoszącą przynętę i sprawdza się jedno branie na robala z kulką .Z nalazłem miejsce kamieniste daleko od brzegu ok 100m brania prawie tuż po zarzuceniu jak było spokój to na podciąganego , kilka brań nie wykorzystałem .
A krewetki królewskie do bobra  przynęta tylko droga. 
« Ostatnia zmiana: Marca 29, 2015, 02:05:41 pm wysłana przez kondziu74 »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #18 dnia: Lutego 26, 2015, 07:11:16 pm »
każda wyprawa nad morze cieszy moim skromnym zdaniem na połowy surfcastingowe w naszym rejonie trzeba poczekać przynajmniej do kwietnia. Zeszłego roku koniec kwietnia  połowa maja całe ławice wielkich leszczy i płoci krążyły pod brzegiem na WPN a rybacy w sprzedaży mieli lechole najmniejszy miał 5 kg. to już niebawem. :D

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #17 dnia: Lutego 23, 2015, 09:43:20 pm »
Sobotni wypad na plażę skończył się ucieczką przed silnym wiatrem z zachodu.Na początku było fajnie ciepło prawie bezwietrznie po 1,5 godziny w ciągu piętnastu minut zerwał się porwisty wiatr przewracał wędki sypał piaskiem i zrobiło się niefajnie .W wodzie też kiepsko momentalnie zasypało zestawy i było bardzo ciężko je wyrwać z tego piachu .
« Ostatnia zmiana: Lutego 25, 2015, 08:26:37 pm wysłana przez Mirek »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #16 dnia: Lutego 07, 2015, 07:59:33 pm »
Konrad nie wszystkie plaże na ktòrych łowię mogę opisywać info na pv

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #15 dnia: Lutego 07, 2015, 07:25:04 pm »
Mirku czy  to jest WPN ,ze zdjęcia wnioskuję że to klif koło Międzyzdrojów mam rację ?????

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #14 dnia: Lutego 07, 2015, 04:41:08 pm »
Witam Kolegów Sezon połowów surfcastingowych 2015 otwarty :-). Wczoraj wybraliśmy się na naszą plażę sprawdzić czy coś w partiach brzegowych naszych rewirów wędkarskich pływa. Łowiliśmy na tubisa i dendrobeny. Niestety bez brań. Zawsze przytrafią się nam jakieś anomalia pogodowe. W nocy spory spadek tem. powietrza do -8C a na dodatek duży odpływ który spowodował obniżenie poziomu morza o 0,5m. Pierwsza wyprawa zaliczona myślę, że trzeba poczekać jeszcze chwilkę.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #13 dnia: Lutego 04, 2015, 10:45:35 pm »
Dzięki za info jest sporo troci ale krótkie nie o takiej wielkości rybki chodzi :-)

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #12 dnia: Stycznia 25, 2015, 04:47:09 pm »
Mirku nikogo innego nie było przez 3,5 godziny tylko jeden biegacz i spokój.Za trocią tylko rybacy siatki stawiali .Prawie od kanału do poligonu w Pogorzelicy,siatki zaczynały się ok 50 m od brzegu i były krótkie 100 m w głąb morza. Wychodzi na to że jest ryba przy brzegu,kormoranów też było kilka.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #11 dnia: Stycznia 25, 2015, 12:29:18 pm »
gratulacje Konrad sezon rozpoczęty!!! Szkoda że więcej się nie skusiło na robaczki ale ważne że wędka ochszczona

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #10 dnia: Stycznia 24, 2015, 11:37:20 pm »
Pierwsze noworoczne wieści zasługują na słowa uznania.  Czy jeszcze ktoś łowił widziałeś wędkarzy moczących się w solance szukających troci?.

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #9 dnia: Stycznia 24, 2015, 11:14:32 pm »
Dzisiaj rozpocząłem sezon 2015r. z nowym kijkiem i chęciami .Łowiłem w Niechorzu koło kanału jakieś 500m na wschód .Dopiero tam było sensowne miejsce do zarzucenia zestawów, pierwsza rewa około 40 m a druga 80-90m a między nimi głęboki rów. Zestawy moczyłem jeden w rowie a drugi za lub na 2-giej rewie.Robaki do 17-tej nietknięte a potem poskubane na koniec łowienia miła niespodzianka mała płaska ok 20cm.na nowego kija czyli już ochszczony ;D ;D ;D  Pogoda super mała falka wiatru prawie nic temperatura spoko około 0
Pewnie wieczorem zaczęły się brania . A cha sieci postawione bardzo blisko brzegu pewnie na troć i łososia .
« Ostatnia zmiana: Stycznia 24, 2015, 11:18:17 pm wysłana przez kondziu74 »