// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Spinning w morzu
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Spinning w morzu  (Przeczytany 7611 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Odp: Spinning w morzu
« Odpowiedź #13 dnia: Grudnia 06, 2015, 10:02:36 pm »
Obecnie mamy spory odpływ oby rybki z morzem nie odeszły od brzegów. 

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #12 dnia: Grudnia 06, 2015, 06:35:48 pm »
W Swinoujsciu. Wialo wiec nie jechalem do WPN tylko sie przeszedlem na plaze u siebie. Max widocznosci w wodzie 10 cm za pierwsza rewka, od brzegu do rewki i na niej max 5.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #11 dnia: Grudnia 06, 2015, 06:15:39 pm »
Mirek, gdzie łowisz?

WPN a ty kolego gdzie taką brudną wodę spotkałeś pewnie dno w tym miejscu jest gliniaste.

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #10 dnia: Grudnia 06, 2015, 05:36:48 pm »
Mirek, gdzie łowisz?

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 06, 2015, 05:36:05 pm »
Dzisiaj u mnie nawet jednego brania. Ale nie dziwię się, gdyż woda zero klarowności. Trzeba poczekać aby się Bałtyk trochę uspokoił i woda wyklarowała.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 06, 2015, 03:11:13 pm »
Z uwagi na fatalną pogodę otwarcie sezonu na morskie srebro nastąpiło 3 grudnia. Choć pogoda nie była idealna można było wędkować. Niestety wysoki stan morza uniemożliwia obecnie wejście na 1 rewkę więc wszyscy łowiliśmy do 1 rewy. Tam gdzie łowimy 1 rewa jest dość znacznie oddalona od brzegu a zagłębienie jest na tyle głębokie, że z powodzeniem można liczyć na piękne srebra. Przez 3 dni łowienia miałem na kiju 5 troci z czego jedna chyba życiówka -piszę chyba bo mam doświadczenie w holach ryb o wadze 5kg i wiem jak takie rybki zachowują się i jak walczą na kiju ta którą holowałem to był istny parowóz niestety po kilku odjazdach i potężnych szarpaniach rybka się spięłą pozostałe również. Wczoraj jeden kilku sekundowy hol niewielkiej troci i jedna krótka 45cm oczywiście C&R. Jest sporo ryb blisko brzegu czekamy na pogodę może we wtorek neptun będzie łaskawy.   

Offline krzysztof_pl

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +8/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 04, 2015, 08:57:32 am »
Chodzą słuchy, że już łowią trocie. Ja mam grafik w pracy, że w tygodniu na razie nie połowię. W grę wchodzą weekendy i myślę spróbować, jak neptun pozwoli, może z pontonu. Ale jak pamiętam 2 lata temu, trocie podchodzą bardzo blisko, do połowy pali. Wieczorami przy zachodzie słońca przy flaucie było widać doskonale gdzie te stadka spławiały się, wtedy rzucało się im pod pysk :)
A tu film z moją największą trocią z solanki ( pół godziny później miałem jeszcze ponad półmetrową). Dobrze brać ze sobą kolegę, by uwiecznić takie chwile, sam czasami nie wierzę. Złowić kilkanaście sztuk w 1,5 miesiąca, hymmm, ale 2 lata temu non stop flauta od lutego i warunki na spining.
https://www.youtube.com/watch?v=W7TVo_eXm8g

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #6 dnia: Listopada 17, 2015, 07:56:41 pm »
Jeśli chodzi o łowienie z wody, to pływając po mojej okolicy jeszcze nie udało mi się złapać żadnego ( trotki zresztą też) Ale niestety w tym roku z braku czasu ponton się garażuje. Może w przyszłym roku będzie więcej okazji do połapania za trzecią rewką. A niestety w tym roku była wymarzona pogoda do łowienia z wody.

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #5 dnia: Listopada 17, 2015, 07:31:59 pm »
Krzychu zdarzyły mi się boleczki, nigdy jeszcze nie miałem wymiarowego.
Więcej i większe łapałem kiedyś z falochronu po wiosennych sztormach .
Ale się zgodzę z Trebronem, trzeba wejść na drugą rewkę i stamtąd większe prawdopodobieństwo. U mnie jest jedno miejsce gdzie obie rewki się łączą i można dojść bez problemu.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #4 dnia: Listopada 17, 2015, 01:35:00 pm »
Fajne te pseudo kajak

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopada 17, 2015, 12:28:59 pm »
Jak w temacie spinning w morzu wszystkie ryby. (ogólne rozmowy)
Proszę o pisanie w temacie ;)

Jeśłi chodzi jednak o spinning z belly boat to jak to się ma? Czy taka oferta jest dobra? http://webshop.predatorsportfishing.dk/shop/flydering-super-tilbud-650p.html czy warto w taki sprzęt inwestować by powędkować w morzu w spokojnych warunkach pogodowych?
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2015, 12:39:10 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Trebron

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #2 dnia: Listopada 17, 2015, 12:03:26 pm »
Są specjalisci i osobiscie znam dwóch jeden to marcin z elblaga  zresztą ziomal Mira  doskonały trociarz i muszkarz solankowy lowi dorsza nawet na muche czywiscie po wdrapaniu sie na drugą rewke  , drugi kolega miłosnik beelybouta wiadomo zasieg wiekszy zaiwania piaskuny oczywiscie wszystko w ciagu dnia , najwiecej jednak dorsza pada wg nich w maju .
Wszystkie te ich wypady to Rozewie

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Spinning w morzu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 17, 2015, 04:40:30 am »
MichuA
« Ostatnia zmiana: Listopada 17, 2015, 04:42:45 am wysłana przez Krzychu GWlkp »