// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Okolice Ustki
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Okolice Ustki  (Przeczytany 1451 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Stasiek

• Gość
Odp: Okolice Ustki
« Odpowiedź #3 dnia: Marca 06, 2015, 10:09:22 am »
Dzięki za odpowiedź  :D Nie ma sprawy będę relacjonował wypady jak coś się trafi, zaznaczam że jestem początkującą osobą jeżeli chodzi o surfcasting :)
Pozdrawiam, temat można zamknąć :)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Odp: Okolice Ustki
« Odpowiedź #2 dnia: Marca 05, 2015, 10:44:08 pm »
Kolego Stasiek proponuję z tym zapytaniem udać się na to forum surfcastingowe http://www.surfcasting.pl/forum/ostatnie.html  to forum kolegów właśnie z tego rejonu. My na tym forum skupiamy raczej łowców zachodniej części Bałtyku. Oczywiście zapraszamy do dzielenia się z nami informacjami i doświadczeniem.

Stasiek

• Gość
Okolice Ustki
« Odpowiedź #1 dnia: Marca 05, 2015, 11:56:56 am »
Dzień dobry, jest to mój pierwszy post na forum, no ale do rzeczy.

Niedawno przeprowadziłem się do Ustki i orientuję się o łowiska w porcie oraz z główek.
Jeżeli chodzi o łowienie z plaży wiem że ludzie łowią na plaży zachodniej od 3go molo, częściej słyszałem o łowiskach pod poligonem. No i oczywiście plaża w Orzechowie, pytanie  moje jest następujące czy ktoś może łowi w tych okolicach i czy mógł by mi doradzić gdzie mniej więcej się rozstawić? Z góry dziękuję i pozdrawiam :)