// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Konkursy
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Wędkarstwo morskie > Zawody Wędkarskie Surfcasting Spinning Trolling

Konkursy

(1/2) > >>

Mirek:
Dziwnów

krzysiekj24:
Mały konkursik na zdjęcia z wędkowania w morzu.

"Najciekawsze zdjęcie z morskiej wyprawy wędkarskiej"

regulamin:
1.zdjęcie może przedstawiać ryby i inne organizmy morskie
2.może przedstawiać osoby, jednak możliwie w taki sposób by nie można było rozpoznać kogo dotyczy ( nie wszyscy życzą sobie by ich pokazywano chyba że właściciel fotki chce inaczej)
3.zdjęcie może przedstawiać sprzęt zestawy
4 musi przedstawiać krajobraz morski (piasek, plaża, wydmy, klify, morze i wszystko co związane z klimatem morskim)
5 zdjęcia wklejamy w tym temacie tutaj też oddajemy głosy. W ostatni tydzień września zostanie uruchomiona ankieta pozwalająca oddać głosy na wybrane zdjęcie.
6 zdjęcia wstawiamy zmniejszony a oryginały wysyłamy na adres: krzysiekj24@tlen.pl

Konkurs kończy się 30 września 2015 roku.

Fotka zwycięzcy zostanie opublikowana w jednym z serwisów:

National Geographic
Google map (Panoramio)
Instagram

Krzychu GWlkp:
Piękny śliski:) w takim razie juz 1 miejsce masz za naj rybę w latach ubiegłych;) teraz czas na 2015 :) a na marginesie gdzie jest możliwe dojście nad jakąś miejscówkę nad tym jeziorem? Podobno z tym ciężko przez te trzcinowiska

krzysiekj24:
oby węgorz był taki jak ten złowiłem jakiś czas temu jednak niestety nie na morzu ale za to na wędkę plażową kiedy to częściej na Niechorze jeździłem wybrałem się i też nad jeziorko i na zestaw plażowy taka niespodzianka. Najzabawniejsze w sytuacji było iż wędkę musiałem z wody wyciągać tak poszedł.

Krzychu GWlkp:
Do tego dwóch świadków, łuski do ekspertyzy :):):) śmieje sie ale pomysł przedni :) myślę ze lepiej ująć w cm na widocznej miarce . I jak miro powiada wraz z opisem i fotami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej