// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Konkursy

Wędkarstwo morskie > Zawody Wędkarskie Surfcasting Spinning Trolling

Konkursy

(1/2) > >>

Mirek:
Dziwnów

krzysiekj24:
Mały konkursik na zdjęcia z wędkowania w morzu.

"Najciekawsze zdjęcie z morskiej wyprawy wędkarskiej"

regulamin:
1.zdjęcie może przedstawiać ryby i inne organizmy morskie
2.może przedstawiać osoby, jednak możliwie w taki sposób by nie można było rozpoznać kogo dotyczy ( nie wszyscy życzą sobie by ich pokazywano chyba że właściciel fotki chce inaczej)
3.zdjęcie może przedstawiać sprzęt zestawy
4 musi przedstawiać krajobraz morski (piasek, plaża, wydmy, klify, morze i wszystko co związane z klimatem morskim)
5 zdjęcia wklejamy w tym temacie tutaj też oddajemy głosy. W ostatni tydzień września zostanie uruchomiona ankieta pozwalająca oddać głosy na wybrane zdjęcie.
6 zdjęcia wstawiamy zmniejszony a oryginały wysyłamy na adres: krzysiekj24@tlen.pl

Konkurs kończy się 30 września 2015 roku.

Fotka zwycięzcy zostanie opublikowana w jednym z serwisów:

National Geographic
Google map (Panoramio)
Instagram

Krzychu GWlkp:
Piękny śliski:) w takim razie juz 1 miejsce masz za naj rybę w latach ubiegłych;) teraz czas na 2015 :) a na marginesie gdzie jest możliwe dojście nad jakąś miejscówkę nad tym jeziorem? Podobno z tym ciężko przez te trzcinowiska

krzysiekj24:
oby węgorz był taki jak ten złowiłem jakiś czas temu jednak niestety nie na morzu ale za to na wędkę plażową kiedy to częściej na Niechorze jeździłem wybrałem się i też nad jeziorko i na zestaw plażowy taka niespodzianka. Najzabawniejsze w sytuacji było iż wędkę musiałem z wody wyciągać tak poszedł.

Krzychu GWlkp:
Do tego dwóch świadków, łuski do ekspertyzy :):):) śmieje sie ale pomysł przedni :) myślę ze lepiej ująć w cm na widocznej miarce . I jak miro powiada wraz z opisem i fotami.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej