// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Sprzęt do surfcastingu sprzęt surfcastingowy
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Sprzęt do surfcastingu sprzęt surfcastingowy  (Przeczytany 16110 razy)

AlertDevil i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Sprzęt do surfcastingu
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwca 14, 2015, 11:07:52 am »
Czy coś się z tego nada na plaży drodzy koledzy ?
« Ostatnia zmiana: Czerwca 14, 2015, 11:11:27 am wysłana przez Krzychu GWlkp »

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwca 13, 2015, 09:53:49 pm »
Ja kupowałem właśnie w sklepie internetowym Belonka szpulka posiada opis 100m made in USA ;D od przybytku głowa nie boli kupuj śmiało mocna jest jak diabli i nie skręca się co sprawdziłem i polecam  ;)

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwca 13, 2015, 09:35:14 pm »
Nie skumałeś Mirku :) przeciążenie pogodą;) ... Na belonce.pl jest w 70m a na decathlonie w 100 . Znając amerykańskie pletki oni tak nie tłoczą. Więc ktoś w kulki wali lub made in china . Dlatego pytałem. Pletko Pro tak wyczaiłem. I Berkley też. Wiec lepiej ostrzec i sie zarazem dopytać:)

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwca 13, 2015, 09:18:59 pm »
Kolego czemu dziwi cię długość? szpulka żyłki 100m odcinasz kawałem na przypon i gitara ;D średnia długość przyponu w moich zestawach ma 30cm

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwca 13, 2015, 12:09:46 pm »
Na leszcza węgorza 15lb 6,8kg na płoć 10lb

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 13, 2015, 06:27:50 am »
Mirku z zapytaniem :) jakiej średnicy żyłki Amnesja używasz na przepony? Pytam bo zawsze kupuje gotowce (lenistwo) a tym razem sam chcę nad wodą pokombinować. A na marginesie znalazłem tutaj i dziwi mnie tylko długość ? http://www.decathlon.pl/amnesia-biaa-10-lbs-100-m-id_8129980.html

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 07, 2015, 11:07:08 pm »
Jak byliśmy w Niechorzu kolega łowił plecionką ale strasznie grubą chyba 18. Zielsko uwielbia plecionki miał problemy z doholowaniem zestawu do brzegu ale i sprzęt posiadał mało profesjonalny być może to było przyczyną. Plecionka przy wyrzucie przynęty na dalekie odległości zawsze będzie lepsza od żyłki. Trzeba Krzysztofie spróbować zakupić plecionkę do surfa i zbadać temat co jest lepsze?. 

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 07, 2015, 11:02:18 pm »
łowił ktoś z was na surfa plecionką? w zasadzie powinny być bardziej widoczne brania na takich odległosciach i doskonale przenosic się na szczytówkę.
Jak dotąd ja łowię koniczną żyłką jaxona i duga zwykła 0,33 a chcę zejść do 0,28 plecionka w tym wypadku mogła by być znacznie cieńsza.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 07, 2015, 10:48:26 pm »
żyłka jakiej używam na przypon strzałowy to bardzo wytrzymała i mocna żyłka Jaxon Eternum w szpuli 50m grubość 0,50-0.45. Używam również bardzo często taśmy PVA do owijania przynęt polecam. Za namową Krzyśka zakupiłem na ten sezon żyłkę perzyponową Amnesja z której jestem mega zadowolony. Wykonuję z niej przypony w zestawach. Przypony w czasie łowienia i wielu rzutów nadal pozostają proste nie skręcają się.   
« Ostatnia zmiana: Czerwca 07, 2015, 11:02:32 pm wysłana przez Mirek »

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Sprzęt do surfcastingu sprzęt surfcastingowy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwca 07, 2015, 08:04:50 pm »
W dziale sprzęt do surfcastingu dzielimy się informacjami i radami  wszystko o naszym sprzęcie. 
Poniżej kilka drobnych elementów jakich używam przy montowaniu zestawów.
Każdy z nas ma swoje patenty i ulubione akcesoria ja np. używam haków do zestawów Gamakatsu Worm jak poniżej bardzo ostre i niezawodny element zestawu. 
« Ostatnia zmiana: Lipca 10, 2015, 07:59:41 pm wysłana przez krzysiekj24 »