// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Belona 2015 czas na belonę
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Belona 2015 czas na belonę  (Przeczytany 14255 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Belona 2015 czas na belonę
« Odpowiedź #40 dnia: Maja 08, 2015, 02:42:41 pm »
Mirek Ty to sumienia nie masz !!! Napisz na priv z jakich to miejsc bym mógł sie cieszyć choćby tym wspaniałym krajobrazem :) aha niechorze w As pik

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #39 dnia: Maja 08, 2015, 12:28:47 pm »
Dla uatrakcyjnienia tematu i podniesienia ciśnienia przed jutrzejszym belonowaniem kilka moich filmików z minionych lat.

https://www.youtube.com/watch?v=JNilSV4YIHs

https://www.youtube.com/watch?v=KIwGsDpPfo0

https://www.youtube.com/watch?v=vjPkcVtj7ro

https://www.youtube.com/watch?v=6bIWMV3X7WE
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2015, 09:41:02 am wysłana przez krzysiekj24 »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #38 dnia: Maja 07, 2015, 07:34:07 pm »
Możecie ogarnąć te miejscówki gdyż jeśli chodzi o belonę najlepiej między 7 a 11 rano potem od 16 do 18.
Na surfcasting zostawić sobie najlepiej wieczór od 19-24. I zobaczcie będziecie mieli czas na śniadanie obiad i kolacje w międzyczasie. :)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #37 dnia: Maja 07, 2015, 06:41:15 pm »
No tak he he trudno to wszystko ogarnąć w 2 dni tyle wspaniałych plaż zachodniego wybrzeża  ;D a wszędzie jest ciekawie. Zróbcie losowanie to będzie najrozsądniejsze :P .
« Ostatnia zmiana: Maja 07, 2015, 09:56:30 pm wysłana przez Mirek »

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #36 dnia: Maja 07, 2015, 03:34:02 pm »
Za kolegami nie idzie nadążyć:):):) raz Międzywodzie raz Dziwnówek innym Łukęcin hahaha i jeszcze Swietoujscie :) to gdzie mamy jechać? Na swietoujscie zajedziemy tak czy siak w niedziele w drodze powrotnej. Ale nie do konca juz wiem gdzie zacząć  w sobotę :) majdan juz spakowany z rozgrzewaczem więc Was tez zapraszam:)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #35 dnia: Maja 07, 2015, 02:38:48 pm »
Rozważ kolego łowisko w Świtoujściu na WPN lub Łukęcin na pewno na wpn jest zawsze więcej belony i nie tylko natomiast Łukęcin to bardzo ciekawe łowisko z urozmaiceniem dna tj. głębokości łowisk w linii brzegowej liczne doły i wypłycenia. Następnym razem melduję się w Łukęcinie.   

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #34 dnia: Maja 07, 2015, 09:55:58 am »
Gratki :) qrka czas i na mnie :):):) mysle ze w sobotę tez się pochwalę;)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #33 dnia: Maja 07, 2015, 08:30:05 am »
Plan wczorajszego wędkowania ziścił się. O godz. 17 meldujemy się na plaży w Dziwnówku pogoda super morze spokojne prawie flauta woda dość klarowna i masa tubisa. Łowimy na wysokości wieżowców przemieszczając się w stronę bunkra. Pierwsze wejście na rewkę pierwszy rzut i natychmiastowe uderzenie belony oczywiście po kilku szarpnięciach spina się. Łowiliśmy do 20:30 bo nadchodząca burza nas przegoniła. Ogólnie szału nie było 5 uderzeń 2 hole belon spięte przy nogach. Łowiłem bardziej trociowo bo liczyłem na szlachetne gatunki z tego też względu było jak było. Belony są pod brzegiem to dobra informacja dla tych co chcą posmakować jak to belona atakuje przynęty i pięknie tańczy na ogonie.

P.S. Taka sugestia z mojej strony aby przed wklejaniem zdjęć zmniejszać ich rozmiar 640x450 no chyba że moja przeglądarka jest jakaś popaprana i dramatycznie rozciąga obraz tak że praktycznie nic nie widać. 

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #32 dnia: Maja 06, 2015, 10:24:35 pm »
obiecane zdjęcia i filmik.

ps. powiedziałem koledze że dziś belonki dobrze współpracowały i po obiedzie złowił znacznie więcej wiatr się uspokoił i było cieplej co dobrze wpłynęło na brania.
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2015, 09:38:52 am wysłana przez krzysiekj24 »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #31 dnia: Maja 06, 2015, 01:40:04 pm »
Jedziemy :) ale na cały weekend do Dziwnówka

to jedźcie bo rybki czekają, ...pytałem gdyż miałem chęć z kimś się wybrać, więc wybrałem się sam efekt kilka odprowadzeń jeden nieudany hol oraz dwie wyciągnięte z sukcesem belonki 78 i 74cm.
Warunki jak przyjechałem były niezaciekawe fale przybojowe co jakiś czas przelewały się przez barki więc cały zmokłem, jednak między 10 a 11 zaczęły się widoczne odprowadzenia blach więc nie zrezygnowałem z łowienia, czego nie żałuję.
Łowisko Łukęcin od strony Dziwnówka.
Zdjęcia wstawię wkrótce ... i może filmik z holu belonki zobacze tylko czy się nagrał, gdyż w takich warunkach ciężko nagrać cokolwiek.
Przydałby się jakiś uchwyt lub pasek na aparat skonstruować. :)
« Ostatnia zmiana: Maja 06, 2015, 01:48:46 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #30 dnia: Maja 06, 2015, 10:04:22 am »
Jedziemy :) ale na cały weekend do Dziwnówka

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #29 dnia: Maja 06, 2015, 08:17:51 am »
Leci ktoś na belonę? Jeśli tak proszę o info.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #28 dnia: Maja 05, 2015, 08:33:50 am »
Niestety z planów na wczorajsze wędkowanie nic nie wyszło ale jest szansa na 9 maja. Wyślij Kolego Ozzy na PV nr tel do siebie jeśli chcesz to może my się ewentualnie zdzonić o ile coś ponownie planów nie pomiesza. Mam nadzieję, że pogoda dopisze bo to bardzo ważny element w morskim spinningowaniu. Co do zestawu spidolino prezentowanego powyżej przez Krzyśka podpowiem, że nie trzeba używać tubisów to jest zestaw do łowienia na muchy czy inne lekkie przynęty które chcemy podać na daleki dystans. Belony tłuką w pomarańczowe muchy -krewetki i muchy ala tubis ale kiedyś kolega załozył na taki zestaw tubisa podczas połowu troci i efektem połowu była troć 65cm przy pierwszym podaniu.   

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #27 dnia: Maja 04, 2015, 09:02:09 pm »
Mój zakup podobny :) nie dość ,że jeszcze belon nie łowiłem to również wypróbuję spirbulino . Gorzej będzie ze świeżą przynętą . Kolego Krzyśku i Mirku :) decyzja podjęta i 9 maja skoro świt ląduję z kumplem na plaży w Międzywodziu . Jak by ktoś jeszcze chciał wspomóc i nam potowarzyszyć to zapraszamy :) W niedzielę też będziemy buszować między refkami ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2015, 09:50:32 pm wysłana przez ozzy732 »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #26 dnia: Maja 04, 2015, 06:03:03 pm »
Nowy zestaw na Belonę już jest więc trza wypróbować mam też spirolino zamierzam zobaczyć jak to działa na Belonę i inne ryby gdyby ktoś chciał mogę odsprzedać wziąłem więcej.
A u was jak poczynania z Beloną?
« Ostatnia zmiana: Maja 04, 2015, 08:18:08 pm wysłana przez krzysiekj24 »