// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Belona 2015 czas na belonę
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Belona 2015 czas na belonę  (Przeczytany 14411 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Belona 2015 czas na belonę
« Odpowiedź #70 dnia: Czerwca 05, 2015, 09:05:35 pm »
Podpytajcie kolegów czy bociana idzie jeszcze namierzyć i sie z nim zmierzyć. Planujemy pożegnalny wypad a jechać z GW na samo plażowanie uważam za męczące:) byłbym wdzięczny za jakiekolwiek info.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #69 dnia: Czerwca 01, 2015, 08:33:27 am »
To git :) zamelduje sie na pewno by godnie sie z nimi pożegnać:) kolega byl w pucku i zameldował iz pływają chmarami i co najważniejsze gryzą, aż miło.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #68 dnia: Czerwca 01, 2015, 08:18:13 am »
Wczoraj kolega informował mnie, że jego kolo wędkarskie rozegrało zawody belonowe na plaży wschodniej za molem w Miedzyzdrojach. Pogoda nie była belonowa silne podmuch wiatru i falka utrudniała łowienie ale udało się złowić kilka belon. Z informacji wynika, że jest jeszcze sporo belony pod brzegiem dużo brań i spięć. Odpowiadając na twoje pytanie Krzysztofie dwa tygodnie czerwca jest jeszcze szansa na złowienie belony.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #67 dnia: Maja 31, 2015, 08:13:15 am »
Koledzy do kiedy średnio można połowić bociany z naszych plaż . Wiem ,że bywa bywało to różnie z jej odpłynięciem na głębsze wody ale dlatego pytam średnio. Piszą ze do konca maja max połowa czerwca ale to są wskazówki z Bałtyku wschodniego. Na dzień dzisiejszy lepiej tam bierze niż np w połowie maja więc usiłuje ustalić pewne reguły jej występowania w naszej strefie. A być moze i jeszcze w czerwcu pobuszować za nią:):):)

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #66 dnia: Maja 27, 2015, 04:19:02 pm »
 ;D takich przynęt jeszcze nie wyprodukowano. Musisz przeanalizować w jakich okolicznościach dochodzi do utraty przynęt niejednokrotnie bardzo cennych dla nas wędkarzy tzn. takich które wielokrotnie dały nam ładne rybki. W twoim przypadku jak się domyślam to jeszcze brak umiejętności być może również sprzęt. Spinningista musi mieć oczy i uszy w pełnej gotowości aby zobaczyć supełek na końcu zestawu lub usłyszeć szum usterki kołowrotka w przeciwnym razie wyzbędziesz się większości przynęt. Polecam tanie ale bardzo łowne przynęty Spinexa Tram 22g i Crocodile w kolorze srebra oraz woblery morskie Tarnusy 12-15cm ala tubis. Do połowu w morzu niezbędna jest plecionka i to dobra plecionka która nie supła się , kołowrotek który właściwie układa plecionkę oraz wędzisko w zależności od metody połowu i gatunku ryby jaką chcemy łowić. Na troć belony cw40g długość 3m. Te trzy elementy zależą od wygody i efektów połowów oczywiście umiejętności i troszkę wiedzy o rybach.
Powodzenia.

Offline Olek

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +8/-0
« Odpowiedź #65 dnia: Maja 27, 2015, 01:44:17 pm »
Może ktoś mi doradzi dobrą blachę/wobler, który dostanę od ręki w Szczecinie? Najlepiej "ciężkozrywalny" z własnej głupoty :)

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #64 dnia: Maja 27, 2015, 12:44:33 pm »
No to postanowione. Olek samotny beloniarz - odcinek 3 Międzyzdroje :) Od piątku do niedzieli będę łapać za bazą rybacką. Wszystkich chętnych zapraszam do przyłączenia się i złamania mojej pustelniczej tendencji. Może w ten weekend Neptun nie zabierze mi znów przynęt. Ostatnio podczas holu przepadł Tarnus, a w trakcie rzutów woblery i blachy:D
no tam wiele kamieni ja kiedyś też tam wiele blach straciłem. jak będzie pogoda to i ja zawitam ale raczej gdzieś bliżej

Offline Olek

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +8/-0
« Odpowiedź #63 dnia: Maja 27, 2015, 10:03:48 am »
No to postanowione. Olek samotny beloniarz - odcinek 3 Międzyzdroje :) Od piątku do niedzieli będę łapać za bazą rybacką. Wszystkich chętnych zapraszam do przyłączenia się i złamania mojej pustelniczej tendencji. Może w ten weekend Neptun nie zabierze mi znów przynęt. Ostatnio podczas holu przepadł Tarnus, a w trakcie rzutów woblery i blachy:D

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #62 dnia: Maja 26, 2015, 01:01:45 pm »
Od zejścia jakieś 100 m w lewo. Tam gdzie sie spotkaliśmy. Spław byl przed 1 rewka. Rzucałem rzucałem ale jakoś sie nie zainteresowała.

Dzięki Krzysztofie czyli na starych śmieciach ;D

P.S. Olku musisz próbować ja na twoim miejscu połowiłbym w Międzyzdrojach tam przed samą bazą rybacką do granicy z parkiem WPN zawsze gryzły jak szalone ewentualnie Dziwnów Dziwnówek ale pogoda musi być dobra flauta i słońce w przeciwnym razie lepiej na surfa się wybierz.

Offline Olek

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +8/-0
« Odpowiedź #61 dnia: Maja 26, 2015, 08:53:00 am »
Hej

W sobotę i niedzielę polowałem w Międzywodziu na głównej plaży koło zejścia, ale z marnymi efektami.  W sobotę zacząłem koło 13 i efektem były dwie wyciągnięte belony. Kilka brań i holi, a poza tym nic. W niedzielę tylko dwa brania i suchy kij.
Polecicie mi jakąś lepszą miejscówkę? Chciałbym zaatakować w piątek i zostać do niedzieli.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #60 dnia: Maja 26, 2015, 08:09:56 am »
Od zejścia jakieś 100 m w lewo. Tam gdzie sie spotkaliśmy. Spław byl przed 1 rewka. Rzucałem rzucałem ale jakoś sie nie zainteresowała.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 26, 2015, 07:50:02 am »
Kolega trafił na dobrą pogodę to i wyniki wędkarskie zadowalające. A pamiątkowe zdjęcie z połowów wykonane filmy z holu nagrane?
Zainteresowany jestem miejscem zaobserwowanego ataku troci gdzie to było i czy w zasięgu rzutu?

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 25, 2015, 07:55:47 pm »
Niedziela przywitała nas super pogodą i dala 17 i 7 bocianów. Dobrze po 18 zmiana łowiska ze względu na obfitość ziela i pyłków co masakrycznie utrudnialo spina. W Dziwnówku nędza prócz licznych browarników;):):) W poniedziałek od 9.00 nad wodą pogoda ideał,totalna flauta. Gorzej z belonom. Była i owszem jednakże tylko dziobem pukała i stadami odprowadzała. Co 2-3 godz agresywniej brała co mi dali 3 w tym 7 spięć, kumplowi 6 i 11 spięć. Bran nie liczę gdyż było mnóstwo. Dwa stadka jazi sie kręciło i raz mnie prawie ochlapały jak żerowały na owadach. I zauważyłem atak troci wiec srebrne strzały jeszcze sie meldują. Wiec w górę dłonie nie przejmować sie Dudą i sruuu na plażę:):):):) aha koniecznie kapelusze. Cały ryjek mam spalony ;):):):)

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 24, 2015, 03:33:02 am »
Miód na uszy ;) jest 3.30 idę sprawdzić

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 23, 2015, 11:36:59 pm »
Wczoraj kolega był tam gdzie ostatnio się spotkaliśmy liczył tylko do 15 złowionej ryby ale pogoda była idealna dziś jakieś załamanie nastąpiło i różnie może być z tą beloną