// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Belona 2015 czas na belonę
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Autor Wątek: Belona 2015 czas na belonę  (Przeczytany 14093 razy)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Belona 2015 czas na belonę
« Odpowiedź #25 dnia: Maja 03, 2015, 04:25:07 pm »
Sezon Belonowy jak dla mnie rozpoczety chociaż dwie Belony które przycholowałem blisko siebie się spięły to nie zmienia faktu iż są.
Bardzo ciekawie zachowywały się na założoną  kolorową "włóczkę" zamiast kotwicy przy pierwszych rzutach podpływały za nimi mi pod nogi jednak nie sprowokowało ich na tyle by je "zaciąć". Kilka innych spięć i odprowadzeń było także coś się działo. Kolega obok mnie wyciągnął dwie sztuki przy czym cała gromada je odprowadzała. Są już początki także trzeba się zbierać i szukać belony.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #23 dnia: Maja 02, 2015, 09:20:37 pm »
Przeglądając Google również podpatrzyłem jak koleś pobiera belony za pomocą spirbulino jednakże na przyponie ma trupka i tak spinninguje. Efekty rewelka :)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #22 dnia: Maja 02, 2015, 05:50:22 pm »
Na zawodach dozwolone jest wędkowanie metodą sbirulino zastanawiałem się co to wogóle jest?
Znalazłem filmik jak nasi wschodni sąsiedzi zrobili amatorsko pływak do sbirulino :) znacznie lepiej wykonuje to jaxon jednak nie warzne jakie wykonanie a efekt jakim są belo0ny jakie za pomocą sbirulino łowią.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #21 dnia: Kwietnia 30, 2015, 06:20:04 pm »
Połamania kija na zawodach:) choć nad nasza kałuża trudno o to  8) ni drzew ni wielorybów:):):) a pletki mam 0,12-0,14 gdyż takie stosuje na dorszach. Jakie dorsze takie pletki :):):) no to trza jednak przewijać gdyż lepiej się uczyć przy bardziej sprzyjających linkach

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #20 dnia: Kwietnia 30, 2015, 05:37:14 pm »
W Niedzielę swoich sił przy łowieniu Belony będę próbował na Ogólnopolskich Zawodach w Kołobrzegu. Mam nadzieję że choć jedna wpadnie.
Na belonę wolę stosować żyłkę zazwyczaj 0,22 Mistralla no memory. Pasuje mi i osiąga się Belonówkami dosyć spore żuty.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #19 dnia: Kwietnia 30, 2015, 05:29:24 pm »
Plecionka może być tylko nie taka na suma :D max 12 .Więcej jest spadów przy łowieniu belon na plecionki. Kiedy zaczynałem zabawę z belonami używałem żyłki 0,25. Ja łowię na plecionkę w morzu ale zawsze mam zapasową szpulę z żyłką czasami się przydaje.   

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #18 dnia: Kwietnia 30, 2015, 05:21:43 pm »
Siemka koledzy  :) mam dylemat . Mam na młynkach pletke i nie chcę mi się przewijać więc czy na bocianach się ona sprawdzi ? Czy też lepiej będzie jak dokupię żyłkę i jednak przewinę. Resztę juz wiem ;) chyba :):):):) pozdr

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #17 dnia: Kwietnia 29, 2015, 10:05:08 pm »
Na surfa teraz do Niechorza na 90% pojawię się 9lub 10  Maj a potem w następny wekend

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #16 dnia: Kwietnia 28, 2015, 08:09:48 am »
Blaszki typowe na belony długie i smukła 20-25g blaszki Zbyszka Orzoła tzw. zamki również posiadam i wiele troci i belon na nie wyjąłem. Bardzo dobre są blaszki Spinex Tramp 22g i Crokodile miedź i srebro to kilery na trocie.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #15 dnia: Kwietnia 27, 2015, 10:28:55 pm »
Już namierzyłem  8)  dzięki za info. A jakie blaszki używacie? kumpel z mazur myka z blaszkami orzoła i też sobie chwali . Mam zamiar w dzień za spinem w nocką na surfa zasiąść :) może już leszcz podejdzie

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #14 dnia: Kwietnia 27, 2015, 09:42:54 pm »
Szczecin Goleniów i okolice Dziwnowa jest nas kilku.
Jeśli jedziesz pierwszy raz na belony to podpowiem tobie kup woblery bezsterowego o nazwie tarnus długość 13cm waga 20-25g do tego markowe kotwiczki rozmiar nr 8 a doświadczysz licznych holi belon masz jeszcze troszkę czasu.   

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #13 dnia: Kwietnia 27, 2015, 09:00:21 pm »
Kolega to z GW zn sie Gorzowa wiec eska 2h na plażę:) a termin jak wspomniałem 9-10 lub 17-18. Mamy ochotę spędzić dwa dni na szukaniu bocianów a może i trotka się połakomi ;) wiec możemy się spiknąć jakąś grupką;) a koledzy pewnie też z niedaleka ?

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #12 dnia: Kwietnia 27, 2015, 08:20:12 pm »
Pewnie ze super zabawa :) sam nie łowiłem jeszcze brodząc na spina ale wiem jakie to uczucie :) zn sie domyślam haha :) w takim razie pewnie się spotkamy w Dziwnówku lub w Miedzywodziu :) czas się rozprawiczyć;)a za namiar będę wdzięczny

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #11 dnia: Kwietnia 27, 2015, 08:07:27 pm »
Bylibyśmy wdzięczni:) fajnie się spotkać i pogaworzyć przy rybkach i herbacie;) wstępny termin 17-18.05 lub jak wczesniej belonka zawita to 9-10 . Hm jesli powiadasz ,powiadacie :) ze chetnie wspomożecie to dajcie namiar gdzie mamy jechać. Musze jakąś stancyjkę zarezerwować.

Kolega Olek ostatnio pisał, że ma dobrą tanią kwaterkę w Międzywodziu. Od tej miejscowości wszędzie masz blisko Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin i dalej na wschód po Niechorze wszędzie oporowo belony w sezonie. A Kolega z daleka? piszę się na wspólne belonowanie podajcie termin i robimy zjazd.
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 27, 2015, 08:10:10 pm wysłana przez Mirek »