// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - wędkarstwo morskie, wędkowanie z plaży Surfcasting
This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!
Want to support this website? Click here and add some funds! Your money will then be used to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: wędkarstwo morskie, wędkowanie z plaży Surfcasting  (Przeczytany 32779 razy)

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Surfcasting
« Odpowiedź #76 dnia: Lipca 05, 2015, 08:03:06 am »
Hm to ja juz pohasam sobie w samym niechorzu :) będę próbował od latarni aż po Pogorzelice:) a nuż i ja miejscówkę wyhacze ;) ....w biję chorągiewkę jakby co :):):):)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #75 dnia: Lipca 05, 2015, 12:07:07 am »
 ;D Krzysiek w tym morzu nie ma ryb tylko foki to może na fokę zapoluj. Podaj jej fileta z troci albo łososia na bank zagryzie a tak poważnie to obecnie jest wszędzie kiepsko. Pełnia wschodni wiatr na dniach coś się zmieni w tym temacie.
« Ostatnia zmiana: Lipca 05, 2015, 12:08:51 am wysłana przez Mirek »

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #74 dnia: Lipca 04, 2015, 10:16:50 pm »
Jeśli chodzi o węgorza to dobra miejscówka Dopiero za Niechorzem już Pogorzelica trzeba dojechac do lasu za ostatnim ośrodkiem w lewo. Dosyć dobre moejsce i głębokie rewy.

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #73 dnia: Lipca 04, 2015, 10:10:11 pm »
Kolego spróbuj koło latarni i w stronę Rewala tam są były kamienie próbuj koło kołków.Na molo teraz na śliskiego prawdopodobnie to nie są miejscowi tylko przyjezdni fajne chłopaki.Spróbuj powędkować razem z nimi  :)

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #72 dnia: Lipca 04, 2015, 08:41:07 pm »
Koledzy jestem w niechorzu i .... Obserwując plażę jako miejscówkę szału niet .Molo molem siedzi trzech autochtonów i tylko kije moczy. 200 m na wschód na wiz a wiz ośrodka zdaje sie płytko i druga rafka raczej daleko. I ...

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #71 dnia: Lipca 04, 2015, 02:36:04 pm »
Czy zamierzasz łowić z plaży na surfa czy spinning?
Nigdy w okresie letnim nie łowiłem na spinning w morzu jedynie na surfa. O tej porze roku łowiąc z plaży na surfcasting nastawiamy się głównie na węgorza, leszcza i grubą płoć przynęta to dendrobena nr 4 i rosówka oraz flądry na filety z tubisa -śledzia.
Pobierowo to dobre łowiska tych ryb.   

Offline Lalilorn

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #70 dnia: Lipca 04, 2015, 12:29:16 pm »
Witam,
 Pod koniec Lipca wybieram się nad morze do Pobierowa i chciałbym spróbować łowić z plaży. Sprzęt posiadam, tylko następuje pytanie na co się nastawić o tej porze roku, jakich przynęt używać? I czy jest w ogóle sens spinningować? Jeśli tak to jak dużych gumek/błystek/woblerków użyć i jaki będzie najlepszy kolor? I jeszcze pytanie o jakieś miejscówki niekoniecznie morze, ale jakieś jeziorko/rzeczka w pobliżu wyżej wymienionej miejscowości.
 Z góry dziękuje za odpowiedź

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #69 dnia: Lipca 02, 2015, 06:32:30 am »
Moje imię jest trudne do zapamiętania i tak czasem wychodzi 8) 8)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #68 dnia: Lipca 01, 2015, 11:42:01 pm »
No pięknie Kolego Karolu a ja pisałem i mówiłem Konrad he he. Medal dyplom piękna pamiątka jak na olimpiadzie  :D Gratuluje jeszcze raz i życzę dalszych sukcesów.

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #67 dnia: Lipca 01, 2015, 10:33:08 pm »
27.06.2015r  wziąłem udział w II edycji KLS.Powiem że zaczyna mi się coraz bardziej podobać  ta impreza .Fajni ludzie z całego kraju,uczestniczą koledzy z Tarnowa (700 km), Bydgoszczy (250 km) Torunia ,Pucka,Kołobrzegu,Szczecina(350 km). Impreza rozpoczęła się o godzinie 17-tej był poczęstunek potem losowanie miejsc na plaży chwila na podzielenie na zespoły i na plażę. Moje miejsce znajdowało się przy zejściu na plażę nr 34 ostrowo.Rozpoczęcie łowienia było o godzinie 19-tej.Łowiłem na czerwonego,rosówkę i nic po  22 założyłem tubiska  i nadal nic .Po godzinie 23 jest branie i płaska 34 cm następne po 45 minutach i płaska 28 cm do samego rana nic. O 6 rano zbiórka na plaży przy zejściu 37.Ważenie mierzenie i piąte miejsce indywidualnie a drużynowo drugie.  Te fląderki to dzięki tubiskom od pana Edwarda dzięki.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #66 dnia: Czerwca 11, 2015, 09:40:24 pm »
Właśnie wróciłem z Świętoujścia Bałtyk dobrze wygląda lekka fala jest oby nie siadła całkowicie.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #65 dnia: Czerwca 07, 2015, 08:14:46 pm »
dzięki bardzo twoje spostrzeżenia sa zawsze dla mnie cenne.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #64 dnia: Czerwca 07, 2015, 08:10:42 pm »
Krzysztof moja koleżeńska rada zabiegasz o to aby to forum tętniło życiem więc jako Admin właściciel strony nie odsyłaj kolegów do tego aby sami coś zrobili. Nie każdy wie jak wykonać z pozoru banalnie łatwą czynność jak założenie nowego tematu w dziale. Ja to uczyniłem mamy taki temat w dziale Surfcasting.
Forum tętni życiem o ile życiem tętni admin ;D przez kilka lat administrowałem stronę TPRIiG więc coś na ten temat wiem.
Bez urazy Pozdrawiam ;)

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #63 dnia: Czerwca 07, 2015, 07:59:06 pm »
Co sądzicie o stworzeniu osobnego wątku o sprzęcie w dziale surfcasting?
Mam jeszcze jedno pytanko, czy łowił ktoś z was teleskopowym wędziskiem do surfa, czy warto się zastanowić nad takowym?

Pomysł może być jak najbardziej dodaj temat w dziale.
Jeśli chodzi o teleskopa surfcastingowego ja mam taki. Mimo iż nie polecam tego kija z różnych względów to jednak sporo na niego wyciągłem na surfa i plus za możliwości transportowania takiego kija zajmuje mało miejsca.

Alien

• Gość
« Odpowiedź #62 dnia: Czerwca 07, 2015, 07:47:40 pm »
Co sądzicie o stworzeniu osobnego wątku o sprzęcie w dziale surfcasting?
Mam jeszcze jedno pytanko, czy łowił ktoś z was teleskopowym wędziskiem do surfa, czy warto się zastanowić nad takowym?