// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Spodniobuty, wodery neoprenowe

Autor Wątek: Spodniobuty, wodery neoprenowe  (Przeczytany 841 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Odp: Spodniobuty, wodery neoprenowe
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 08, 2015, 08:48:03 am »
Odnośnie spodniobutów polecam nie za wąskie  ja takie mam już kilka lat i zauważyłem ze puki się chodzi w nich to jest ok. jednak przy częstym siadaniu właśnie rozchodzą i przeciekają. Neopreny nie za bardzo lubią rozciąganie bo wtedy na szwach przecieka najczęsciej  jednak opis Mirka w naprawie skutecznie temu pomaga tak więc mozemy cieszyć się ich użyciem na dłużej.

Stasiek

• Gość
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 06, 2015, 11:50:11 pm »
Dzięki za wyczerpujące odpowiedzi, jutro mam zamiar wyruszyć na plażę jak będzie nie wiem, w pon planowany zakup, również zdecydowałem się na Spro 5mm.
Pozdrawiam :)

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 06, 2015, 11:18:23 pm »
Z neopreanami jest jedno pewne każde zaczną przeciekać prędzej czy później. Spro wyglada dobrze i grubość odpowiednia ale nikt nie zagwarantuje tobie czy długo pozostaną szczelne. Jeśli będziesz zakłada te gatki na łowisku posłużą dłużej najgorsze są długie marsze na łowisko plażą. Ale jest wspaniały uszczelniacz do neoprenów i nie tylko pisałem o tym na tym forum -naprawa neoprenów http://surfcasting.cba.pl/index.php?topic=19.0#new.

Jedna rada kupuj neopreny o 2 numery większym gumowcem i ogólnie muszą być nieco luźne abyś się w nie zmieścił po ubraniu się w  cebulę o ile zamierzasz łowić w zimnej wodzie. 
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2015, 11:23:27 pm wysłana przez Mirek »

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 06, 2015, 05:46:20 pm »
z wymienionych wybrałbym SPRO jednak to zależy od zasobów portfela również.

Stasiek

• Gość
Spodniobuty, wodery neoprenowe
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 06, 2015, 10:20:58 am »
Witam mam taki problem, nie wiem z jakiej firmy wybrać wodery jak na razie posiadałem tylko gumowe wodery. Czy była by osoba która by doradziła mi wybór firmy lub konkretnych neoprenowych woderów ?

Ja się zastanawiałem nad tymi :

KLIK

KLIK

KLIK