// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze  (Przeczytany 5188 razy)

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
te długie spacery od rybaczówki właśnie mnie zawsze zniechęcały bo zanim doszłem tam z woderami miałem dość a jeszcze wrócić trzeba było.
Z drugiej strony w tamtym rejonie podoba mi się plaża takich kamieni i takich uroków u nas chyba nigdzie indziej nie ma.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Niechorze
« Odpowiedź #8 dnia: Maja 20, 2015, 06:49:51 am »
To Mirku żeś mnie nie pocieszył:( z drugiej strony lubię spacerować wiec nie będzie tak źle

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Zapomnij kolego o bezpiecznym zejściu z klifu w Miedzyzdrojach chyba że będzie to ślizg bez powrotu. Śpioch w plecak i spacerek plażą od rybaczówki pozostaje innej możliwości niestety nie ma. 

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Przeglądając mapę (wyłącznie) zauważyłem przypuszczalne możliwości zejścia z klifu w WPN w następujących miejscach ; przy latarni Kikut,w Wisełce 2 możliwości przy OW Grodno II oraz lekko na wschód oraz przy Białej Górze. Pewnie koledzy ten odcinek z buta przeszli więc odpowiedż nam udzielą :))) Fakt faktem ,że przy porcie rybackim w Międzyzdrojach też się można zatrzymać aczkolwiek nie cierpię tłoku i fok na plaży ;) jak i marszu w śpiochach po plaży :))))) jeszcze ze 20 wypadów i ja ogarnę zach wybrzeże . Choć się pochwalę ,iż 2 lata temu pokonałem całe od Helu do Międzyzdroi rowerkiem z czego 1/3 odcinka po plażach ,pozostałe ścieżkami rowerowymi :) też fajnie !

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
https://www.google.com/maps/d/embed?mid=zowiis28nHMA.kvNxDnBV5qzE

mapa łowisk min. Łowiska od Międzyzdroi po Świętoujść Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Niechorze Kołobrzeg Mielno
« Ostatnia zmiana: Maja 09, 2015, 09:57:59 am wysłana przez krzysiekj24 »

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Swoje namiary na ciekawe odcinki plaży przekazałem wraz z współrzędnymi GPS. Krzysiu niebawem wstawi na naszą mapę. Mam nadzieję, że wszystko doszło do ciebie Kolego?.

mam otworzę browara i będę nad tym pracował :)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Swoje namiary na ciekawe odcinki plaży przekazałem wraz z współrzędnymi GPS. Krzysiu niebawem wstawi na naszą mapę. Mam nadzieję, że wszystko doszło do ciebie Kolego?.

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Jakie łowiska polecacie w tych okolicach?

Online krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #1 dnia: Listopada 16, 2014, 11:35:30 am »
Jakie polecacie jaka jest ich charakterystyka na comożna się nastwaić i gdzie?