// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze  (Przeczytany 5066 razy)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
Jak ktoś wędkuje czasem w międzywodziu na pewno się przyda.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Dziś zrobiłem rekonesans między plażami Dziwnówek i Łukęcin w poszukiwaniu dobrej miejscówki do wędkowania jak i również najdogodniejszego dojścia do niej.
Miejscówka jest dosyć ciekawa jest to krótki obszar plaży gdzie występuje dosyć sporo kamienia i luźny piasek, da się tam zauważyć znacznie więcej muszli wyrzucanych przez Bałtyk, szczyty rewy są dosyć wysoko podniesione zdaje się być wody po kolana na pierwszej, jak i również jest miejsce gdzie pierwsze wypłycenie  niemalże styka się z początkiem plaży. Jest to miejsce za drugim bunkrem można tam dojść z plaży od wieżowców jednak lepszym rozwiązaniem jest parking leśny między Dziwnówkiem a Łukęcinem i dalej pieszo przez las wprost pod opisywaną miejscówkę. Niby kawałek drogi jest ale ścieżka bardzo dobra (leśna trasa do biegania i rowerowa trasa) do pierwszego bunkru pieszo zajęło mi 8 minut natomiast do drugiego ok 12 minut, jednak idzie się swobodnie i bez piachu pod stopami. Dalej wystarczy tylko zejść i jesteśmy na miejscu.

Dojście do miejscówki: Z parkingu leśnego idąc prosto w stronę morza nie skręcamy na pierwszej krzyżówce potem przez dwa kolejne rozwidlenia trzymamy się prawej strony wychodząc wprost na plażę. Polecam!!!

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Dojście do falochronu wschodniego Dziwnów 

źródło: http://www.ikamien.pl/artykuly/17782/

Offline MS_Surf_Master

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #21 dnia: Września 22, 2015, 01:54:43 pm »
Jak się uda to w sobotę (26-09) pojadę nad morze. Ze względów logistycznych ( jade ze Szczecina) preferuję Dziwnów, Dziwnówek, Łukęcin, Pobierowo. Nie wiem, które z wymienionych miejscowości są najlepsze. Pewnie jak bierze to bierze... Myślałem o Łukęcinie.  Co o tym myślisz? Może znasz jakieś dobre miejsce ?

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #20 dnia: Września 20, 2015, 08:16:29 pm »
daj znać kiedy bedziesz wędkował i z kad jesteś możemy się czasem ugadać na wspólne łowy

Offline MS_Surf_Master

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #19 dnia: Września 20, 2015, 07:41:31 pm »
Właśnie też tak mnie sie wydaje. Za tydzień spróbuje wieczorem, oby pogoda była OK.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #18 dnia: Września 20, 2015, 03:36:47 pm »
Wieczorkiem raczej powinny być lepsze efekty

Offline MS_Surf_Master

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +1/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #17 dnia: Września 20, 2015, 03:19:34 pm »
Cześć Wam, ostatnio spedzilem kilka godzin porannych pomiędzy Niechorzem a Pogorzelica blisko kanalu. Jedno lekkie szarpnięcie i nic więcej.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Chyba koledze chodzi o falochron , który był remontowany wejście wyście do i z portu rz. Dziwna. Falochron jest wyremontowany jeśli o tym mowa a z plaży nigdy nie łowiłem po prawej stronie falochronu.

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
Doberek mam pytanko czy port w Dziwnowie wreszcie wyremontowany i czy ktoś wędkował ostatnio na pisku przy wejściu do portu prawa strona od osiedla rybackiego
Jeśli chodzi o Port Dziwnów przechodziłem obok kilka razy  jednak nie wiem czy skończone. Osobiście nie często łowię z tamtego miejsca (średnie wyniki) . Zapytaj Edka może coś więcej powie na ten temat. O które dokładnie miejsce tobie chodzi "prawa strona"?

jack.32

• Gość
Doberek mam pytanko czy port w Dziwnowie wreszcie wyremontowany i czy ktoś wędkował ostatnio na pisku przy wejściu do portu prawa strona od osiedla rybackiego

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Niechorze
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwca 11, 2015, 09:05:44 pm »
Troszkę ożywię forum ;) na wschodzie piękne rybki tłoczą a koledzy dupki suszą:):):) do brzegu....potrzebuje info na temat mola w Niechorzu . Mianowicie czy aby na pewno są tam wymagane wędy typowo surf ? Następnie jak jest z mocowaniem podpórek ( jakie wziąć
 Płaskie,okrągłe czy tez tripod ) brnąc w zgadywanki ktora miejscowa jest lepsza ? Ujście czy tez okolice mola . W moim przekonaniu choć nigdy tam nie byłem iż za dnia ujście nocą molo . Ale lepiej zapytać stałych bywalców:) p.s na Warcie pięknie Bolek bierze :) inne rybki mizera . Woda niska jak na Saharze

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnówek Łukęcin Pobierowo Niechorze
« Odpowiedź #12 dnia: Maja 20, 2015, 01:58:51 pm »
I git :) sądziłem iż pól maraton miałbym odbębnić:):)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Panowie jak się chce połowić na dobrym ale odległym łowisku to nie myśli się ile czasu i sił trzeba stracić aby dobrze połowić. Marsz na szczyt klifu zajmuje około 30 min marszu.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
Odp: Łowiska Międzyzdroje Międzywodzie Dziwnów Dziwnówek Łukęcin Niechorze
« Odpowiedź #10 dnia: Maja 20, 2015, 11:23:58 am »
Krzychu to ile sie idzie ? Podaj w minutach :) przy założeniu 6km/h