// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Bałtycka Troć- spining
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Bałtycka Troć- spining  (Przeczytany 13073 razy)

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
Odp: Bałtycka Troć- spining
« Odpowiedź #37 dnia: Listopada 23, 2015, 08:56:21 pm »
Też mam DAM jednak sporo tańszą wersję. wypowiem się o nich po testach w grudniu. Co do wygody po ubraniu to wydają się wygodniejsze od gumiaka, ale to tylko przymierzanie w domu. Okaże się po pierwszym wypadzie na plażę.

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #36 dnia: Listopada 23, 2015, 08:21:39 pm »
bielizna termo nie koniecznie obciska do tego portki polarowe 400g/m2 i powinno być ok. Szukam czegoś uniwersalnego. Wiem czyli do d..., bo jak coś jest do wszystkiego jest do niczego. Wydam teraz 5-6 stówek i późną wiosną znowu na oddychające k...a. Nie lubie sie pocić a tego w neoprenach sie boje.
Nie wiem czy jutro dam rade ale ma zamiar przymierzyć
http://allegro.pl/neoprenowe-spodniobuty-d-a-m-steelpower-roz-44-45-i5746204325.html
jak mają być na     p   a   r   e     lat niech beda takie. Tylko czy kryjówka mojego węgorza tam się zmieści :-)

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #35 dnia: Listopada 23, 2015, 07:41:49 pm »
Ja polecam neopreny. Sam jeszcze latam w gumie, gdyż woda jest jeszcze w miarę ciepła i za chodząc za tubisem nie spędzam w wodzie więcej niż 1,5-2 godziny. Ale od 1.12 wskakuję już obowiązkowo w neopreny. Najważniejsze jest aby nie zamarznąć w wodzie, bo co to za przyjemność spiningować z odmrożonymi nogami? A ubieranie pod gumę niezliczonej ilości kalesonów, dresów i spodni utrudniających chodzenie już mi się dawno znudziło - a i tak po jakimś czasie ciągnęło od gumy.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #34 dnia: Listopada 23, 2015, 07:35:41 pm »
Nad morze wyłącznie neopren,bynajmniej w okresie jesienno-zimowym -wiosennym. Powiadasz ,ze nie cierpisz jak Ci coś obciska

Offline marcipas

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +5/-0
  • surfcasting
« Odpowiedź #33 dnia: Listopada 23, 2015, 06:11:51 pm »
Panowie potrzebuję rady, chodzi o wodery. Do surfa wystarczały ogrodniczki "op1" z demobilu za kilka dych-wejść zarzucić wyjść tak samo z tubisem. Mikolaj jednak postanowił że kupie sobie coś lepszego.  Co radzicie do brodzenia za trocią/beloną? Nigdy nie miałem neoprenów ale nie lubię jak mnie coś sciska uwiera i krępuje wiec decyzje juz raczej podjełem - oddychacze ale z butem-kaloszem czy skarpetą? Czy piasek, a nad baltykiem go nie mało nie będzie wchodzil do butów i niszczył neoprenową skarpete?
Asekuracyjnie zamówiłem do decathlona coś takiego
 http://www.decathlon.pl/spodniobuty-respi-boots-3c-id_8328209.html
Raczej nie bede łowil w rzekach tylko plaża może ewentualnie jeziora. Kijek też w drodze daiwa exeler 3,15.

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #32 dnia: Listopada 16, 2015, 09:35:34 pm »
fajnie fajnie już zaczynam składać grubsze zestawy aby wytrzymały takie kilogramy  ;) ;) ;)

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
  • Wędkowanie z plaży w morzu wędkarstwo morskie
    • Surfcasting wędkarstwo z plaży morskie
« Odpowiedź #31 dnia: Listopada 16, 2015, 07:53:20 pm »
Pan Sylwester złowił rybę-potwora! Miecznik waży ponad 61 kilogramów i ma 2 metry długości! Zobacz film!

Wydawałoby się, że ogromne ryby, które są większe od samego rybaka, istnieją tylko w książkach lub morskich opowieściach. Nic bardziej mylnego! Przykładem na to, jest przypadek Pana Sylwestra, który złowił w niedzielę największą rybę swojego życia, a mianowicie 2 metrowego miecznika, który stał się głównym tematem rozmów mieszkańców Karsiborza!

Super dzięki Edek takie ryby są naszymi marzeniami mam nadzieję że każdy z nas kiedyś będize miał przyjemność taką rybę złowić video na http://tvnmeteo.tvn24.pl/informacje-pogoda/ciekawostki,49/61-kilogramow-i-2-metry-dlugosciwylowil-z-baltyku-ogromnego-miecznika,185832,1,0.html

Online edek1310

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +12/-1
« Odpowiedź #30 dnia: Listopada 16, 2015, 07:18:03 pm »
Pan Sylwester złowił rybę-potwora! Miecznik waży ponad 61 kilogramów i ma 2 metry długości! Zobacz film!

Wydawałoby się, że ogromne ryby, które są większe od samego rybaka, istnieją tylko w książkach lub morskich opowieściach. Nic bardziej mylnego! Przykładem na to, jest przypadek Pana Sylwestra, który złowił w niedzielę największą rybę swojego życia, a mianowicie 2 metrowego miecznika, który stał się głównym tematem rozmów mieszkańców Karsiborza!

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #29 dnia: Listopada 09, 2015, 01:08:22 pm »
Jeśłi chcecie zobaczyć jak wyniki z trocią w Niemczech w youtube lub google wpiszcie Meerforellenangeln

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #28 dnia: Listopada 03, 2015, 10:11:23 pm »
Jak to mówią jedna jaskółka wiosny nie czyni ale nabrałem nadziei na złowienie dorsza z naszej plaży po tej wiadomości. Wędkarz o którym pisze Edek podejrzewam mało doświadczony i nie wie do czego w kołowrotku hamulec ;) .   

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #27 dnia: Listopada 03, 2015, 09:44:45 pm »
Witam pana Edzia dobre wieści z dorszem to będę w sobotę i  go wyciągnę .Przywiozę polarek   :D

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #26 dnia: Listopada 03, 2015, 08:56:02 pm »
Nie no spoko
« Ostatnia zmiana: Listopada 03, 2015, 09:01:20 pm wysłana przez Krzychu GWlkp »

Offline krzysiekj24

• Administrator
  • Ekspert
  • Reputacja +23/-3
« Odpowiedź #25 dnia: Listopada 03, 2015, 08:48:24 pm »
super a na co wędkował ? jednak dziwne że w porcie to już przecie dziwna nie bałtyk

Online edek1310

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +12/-1
« Odpowiedź #24 dnia: Listopada 03, 2015, 07:42:40 pm »
a jednak to był dorsz

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #23 dnia: Listopada 03, 2015, 06:53:34 pm »
Prima aprilis to chyba w kwietniu  ;) i to jeszcze 6kg :):):):) choć z drugiej strony ten świat jest pełen niespodzianek. Ale moze to raczej trotka lub losiek sie pojawił i chapnął przynętę?