// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Bałtycka Troć- spining

Autor Wątek: Bałtycka Troć- spining  (Przeczytany 9280 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
Odp: Bałtycka Troć- spining
« Odpowiedź #80 dnia: Luty 08, 2016, 12:41:15 pm »
Wczoraj w WNP kolega Maciej ustrzelił dwie trottyle :) 65 i 46 cm. Ja miałem jedno pobicie. Dzwiny był ten wczorajszy dzień.....jak nie nad morze. A ni jednej przez cały dzień mewy czy tez rybitwy. Same kawki po plaży spacerowały. Na całej długości sieci !!! Pogoda marzenie no i wreszcie z rybą na haku :) obie wróciły do wody. Filmiki później zamieszczę.

Online edek1310

• Aktywny użytkownik
  • Reputacja +12/-1
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 19, 2016, 11:08:18 pm »
Ślicznota

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 19, 2016, 08:32:55 pm »
Jest pod brzegiem i na brzegu ;) Trzeba przeczekać mroźne dni a wówczas ruszymy na plażę w między czasie w oczekiwaniu na lepszą pogodę łowimy w rzekach. 

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 16, 2016, 10:10:02 pm »
Koledzy cos tak Was wymiotło:):):) jest trotka przy brzegu ??

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 02, 2016, 08:34:48 am »
Nic tylko pogratulować Mistrzowi
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2016, 06:42:24 pm wysłana przez krzysiekj24 »

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #75 dnia: Grudzień 30, 2015, 10:07:25 pm »
Kilka dni temu tak to wyglądało w wielkim skrócie

« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2015, 10:39:54 am wysłana przez krzysiekj24 »

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #74 dnia: Grudzień 24, 2015, 03:12:14 pm »
Nie sprzęt łowi ryby powiadają ale ma duże znaczenie twój zestaw jest OK przynęty jak najbardziej łowne miejsce połowów bardzo dobre wiele razy obdarzyło mnie i moich kolegów pięnymi trociami. Wypada jedynie czekać aż podpłyną ale na tę chwilę czeka się czasami dość długo. Powodzenia i czekam na focie z piękną trotyllą

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #73 dnia: Grudzień 24, 2015, 02:45:52 pm »
Mirek byłem krótko, może z 1,5 h pod sam wieczór przy radarze. Używam kilku różnych blaszek i bezsterowców. Głównie łowię na Toby srebro i miedź, kilka DAMów, hansenów i oczywiście trampy. Wędka i kręcioł już sprawdzone ( Daiwa seahunter i spro zalt3000 ).
Jak mam czas to nie ma pogody i na odwrót.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #72 dnia: Grudzień 23, 2015, 09:24:54 pm »
Hahhaa prawdę powiadasz

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #71 dnia: Grudzień 23, 2015, 07:08:53 pm »
Przypon z fluorokarbonu przydatny jest gdy w toni pływa dużo glonów i podobnego zielska wówczas większość zatrzymuje się na węźle i mamy wówczas 50% pewność, że nasza przynęta pozostanie czysta. Ale jest jeden feler bardzo często zdarza się, że węzeł się przeciera zwłaszcza jak łowimy na łowisku z dużą ilością kamieni. Na przedostatniej wyprawie właśnie w taki sposób straciłem mojego mega łownego Snapsa który poleciał wraz z przyponem z fluorokarbonu w morskie głębiny i więcej tego przyponu nie zawiążę no chyba, że coś szczególnego zaistnieje co zmusi mnie do takiej modyfikacji zestawu np. bardzo ostrożne i delikatne brania troci. W takich przypadkach może zdać egzamin takie rozwiązanie.   
Strach pomyśleć co by było gdyby strzeliło na węźle podczas holu sreberka, a co chwila przewiązywać węzeł nie na to czasu. Krzysiek uwierz jeśli trocie nie są na chodzie lub nie ma jej na łowisku to choć byś machał złotem to nic nie złowisz. 

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #70 dnia: Grudzień 23, 2015, 06:23:35 pm »
Mistrzowie co sądzicie o przyponie fluocarbonowym na końcu pletki ? Jest prawie niewidoczny w wodzie wiec może byłby to mały plusik w tropieniu torpedy

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #69 dnia: Grudzień 22, 2015, 08:54:43 pm »
Ja wczoraj 17 troci na kiju z czego 10 wyjętych pozostali koledzy z którymi byłem podobnie. Niestety sam młody rocznik jedynie kolega 1 miarowa 51cm i ja 65cm. Było mega.
Kolego MichuA ty chyba dopiero zaczynasz przygodę z morskimi trociami? Jakich używasz przynęt jakim sprzętem dysponujesz może coś jest nie tak.

Offline MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #68 dnia: Grudzień 22, 2015, 09:48:37 am »
Ja wczoraj byłem w WPN i niestety bez kontaktu. Późno się wybrałem i powrót po ciemku.

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #67 dnia: Grudzień 20, 2015, 09:56:55 pm »
Dziś razem z Konradem zawitaliśmy na plażę. Ja ze spinningiem on surfcastingowo ale jeden przyświecał nam cel złowić troć!!!. Niestety Konradowi nie udało się złowić srebrnej bałtyckiej piękności ja miałem więcej szczęścia miara pokazała 52cm nie jest to moje marzenie ale cieszy. Druga rybka niestety podobnych rozmiarów spięła się, miałem jeszcze 2 strzały ale bez efektów. Pogoda piękna, morze spokojne jedynie nadzieję na ładne ryby zniweczył szybki odpływ jaki nastąpił około godz. 12 zapewne za sprawą zachodnich wiatrów. Jutro powtórka  ;D

Online Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #66 dnia: Grudzień 18, 2015, 05:42:40 pm »
Nie ma czy się chwalić w środę 1 krótka kolega 2 podobne nawet ich nie mierzymy szkodarybek i jedno odprowadzenie muchy na spidolino. Woda wysoka lekko trącona morze spokojne prawie flauta. Chyba nasze rybki za śledziem pogoniły bo 2 dni wcześniej kolega wyłowił 2 śledzie na trociową przynętę. Tubisów pod brzegami sporo widać było oczkowanie rybek a może to śledzie nie jestem pewien. Sporo kaczorów uganiających się blisko brzegu za pożywieniem. Jest wiara będzie srebro tylko nie wiem kiedy  ;D