// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - Bałtycka Troć- spining
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: Bałtycka Troć- spining  (Przeczytany 13068 razy)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
Odp: Bałtycka Troć- spining
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 04, 2016, 11:49:07 am »
Wczoraj odwiedziłem naszą plażę ze spinem niestety martwica w wodzie nie widać troci ani innych organizmów żywych. Brak tubisa woda ma zaledwie 2,5C troszkę za zimna czekamy na ocieplenie.

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #96 dnia: Lutego 29, 2016, 09:22:38 pm »
W sobotę łowiliśmy na szczycie klifu w kamieniach. Kolega miał odprowadzenie pod nogi rybka około 60cm zrobiła piękny wirek i dała dyla. Pomimo intensywnego czesania wody nie odnotowaliśmy brań. Natomiast co mnie zaskoczyło to kontrola z WPN. Wędkuję tam kilka lat i pierwszy raz byliśmy kontrolowani. Panowie strażnicy zaatakowali od strony Grodna. W czwartek ponawiamy zmasowany atak na plażę. Śledzie powoli podpływają pod brzeg widać w oddali siaty śledziowe i drobnica zaczyna pojawiać się pod brzegiem to dobrze zapowiada na nadchodzące dni. Wielkie żarcie zazwyczaj zaczyna się na przełomie marca i kwietnia.
Łamcie kije pozdrawiam   

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #95 dnia: Lutego 29, 2016, 07:35:51 pm »
Nic, ale w tak krótkim czasie to bym się zdziwil. W sobotę pojazd na dłużej i może ...

Offline Krzychu GWlkp

• Zaawansowany użytkownik
  • Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #94 dnia: Lutego 29, 2016, 08:17:38 am »
Michu a złapałeś coś? Miro mówił,że nędza w weekend była

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #93 dnia: Lutego 28, 2016, 08:17:53 pm »
W sobote sie wybieram juz polowic po 14 (praca) do oporu. Pogoda jak na razie sprzyja i oby sie nie zmienila na gorsze

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #92 dnia: Lutego 28, 2016, 08:01:46 pm »
Bylem dzis rano w WPN porzucac, bo tylko od 7 do 10 i musze przyznac, ze pewirn przechodzacy pan bardzo milo mnie zaskoczyl. Bylem kawalek za radarem i wola, ze tu nie ma troci i jesli chce to zebym szedl z nim i poksarze mi gdzie aktualnie mozna zlapac. Powiem szczerze, ze moje zdziwienie bylo wielkie, gdyz dawno nie spotkalem wedkarza ktory wydziera sie z brzegu, doslownie wydziera, ze tu nie ma ryby a stalem w wodzie po pas. :D Zupelnie odwrotna sytuacja od pana ktory ma zarezerwowane miejsce

Offline Buszkowice

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #91 dnia: Lutego 24, 2016, 06:02:34 pm »
Ja bedę, ale dopiero po 14.00, praca :(

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #90 dnia: Lutego 24, 2016, 05:56:51 pm »
Ktoś na sobotę od rana szykuje się na Międzyzdroje?

Online MichuA

• Ekspert
  • Reputacja +18/-0
  • surfcasting spining
« Odpowiedź #89 dnia: Lutego 14, 2016, 03:25:06 pm »
Krzychu to pewnie się wczoraj widzieliśmy. Też byłem po południu i nic. Może się jeszcze dzisiaj wybiorę u mnie porzucać

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #88 dnia: Lutego 14, 2016, 03:13:30 pm »
Czy ja wiem czy starszy . Po 50 :) No ale fakt starszy od Nas :).....oczywiście poszedłem dalej ale ubaw miałem przedni :):):)

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #87 dnia: Lutego 14, 2016, 01:48:58 pm »
To miejscowy starszy gość znany nam wszystkim z nieco innego zachowania odbiegającego od normalności.

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #86 dnia: Lutego 14, 2016, 01:05:27 pm »
Wczoraj na zero. Wędkarzy sporo ale również nic nie mieli. Widocznie albo trotki nie ma przy brzegu albo zaplątały sie w sieciach. Stoją na całej długości kamieni. Spotkała mnie niespodzianka w postaci kolegi Buszkowice
« Ostatnia zmiana: Lutego 14, 2016, 01:09:50 pm wysłana przez Krzychu GWlkp »

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #85 dnia: Lutego 10, 2016, 01:04:40 pm »
Koledzy w woli wyjaśnień mamy dwa tematy 1-to  Połowy z plaży i 2-to Bałtycka Troć.
Celowo zostały rozbite aby wyodrębnić połowy troci od całej reszty gatunków poławianych ryb w Bałtyku. Dlatego proszę aby trzymać się tych ustaleń. Nadto zachęcam do fotograficznego dokumentowania waszych wypraw. Nic tak nie kręci jak zdjęcie pięknych krajobrazów i złowionych ryb.
Oczekujecie od innych informacji co i gdzie łowimy  w zamian mając na uwadze rozwój naszego forum oczekujemy od was  prawdziwego wędkarskiego podejścia do tematu.
Pozdrawiam.   

Offline Krzychu GWlkp

• Reputacja +8/-1
« Odpowiedź #84 dnia: Lutego 08, 2016, 03:38:58 pm »
:) nie, my się koło 16 zwineliśmy :) ale faktycznie jakiś gościu dość póżno kierował się na wschód .  Jak nie dojdzie wypad na dorsza to w sobotę znów lądujemy  na plaży :)

Offline Buszkowice

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +4/-0
« Odpowiedź #83 dnia: Lutego 08, 2016, 02:06:50 pm »
A to Ty stałeś tam do samego zmierzchu? :D