// Pretty URLs mod $txt['pretty_urls'] = 'Pretty URLs'; //Google Searchbox - johncccccc $txt['Google_SearchBox'] = 'Enter your Search Box code here'; $txt['Google_Results_Width'] = 'Enter the Width of the Results Page in px'; Surfcasting wędkarstwo z plaży w morskie - kupię
Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Autor Wątek: kupię  (Przeczytany 660 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline adrian_ustka

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • www.surfcasting.com.pl
Odp: kupię
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwca 05, 2018, 08:46:50 pm »
Wielkie dzięki za radę

Offline Mirek

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +54/-2
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwca 05, 2018, 02:39:15 pm »
Zwracaj uwagę przy zakupie kija na wielkość przelotek. Kija z małymi przelotkami używam wiosną i jesienią kiedy nie ma ziela w morzu. W porze letniej takie wędzisko sprawia wiele problemów. Jeśli szukasz drugiego kija uwzględnij to co napisałem.

Offline adrian_ustka

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • www.surfcasting.com.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwca 04, 2018, 11:41:44 pm »
Własnie kupiłem czerwone mikado nowe, ale nadal szukam drugiego kijka  ;)

Offline kondziu74

• Moderator Globalny
  • Ekspert
  • Reputacja +28/-1
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwca 03, 2018, 01:40:08 pm »
Właśnie sprzedałem kijka popytam kolegów z twoich okolic dam znać. Jeżeli już masz to daj znać

Offline adrian_ustka

• Nowy użytkownik
  • *
  • Reputacja +0/-0
  • www.surfcasting.com.pl
kupię
« Odpowiedź #1 dnia: Maja 27, 2018, 12:06:32 pm »
Witam
Z chęcią odkupię wędzisko do surfcastingu 420-450 długości c.w 100-200. Poszukuję wędziska, na którym będą dobrze sygnalizowane brania ale i też będzie dobre dla początkującego. Cena do 250zł